•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 271
   کد: 190907
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

   برف از چهره 16 هزار درخت منطقه 2 تکانده شد

   در این بارش ها 300 عدد ابزار و ادوات شامل اره برقی، اره تلسکوپی، چوب بلند و کنده بر و ... برای برف تکانی درختان و پاکسازی بوستان های سطح منطقه مورد استفاده قرار گرفت.
   برف از چهره 16 هزار درخت منطقه 2 تکانده شد

   شهردار منطقه 2 مشهد گفت: اداره فضای سبز منطقه 2 پس از بارش زمستانه برف در مشهد و نشست آن بر روی درختان برای مراقبت از درختان سطح منطقه اقدام به برف تکانی 16 هزار اصله درخت کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با بیان مطلب فوق افزود: بارش برف موجب سنگین شدن درختان و احتمال شکست و سقوط آنان را زیاد می کند بر همین اساس تمامی درختان داخل معابر شهری مخصوصا سوزنی برگان برف تکانی می شوند.
   وی ادامه داد: پس از بارش برف، 69 اصله درخت شکسته قطع و 183 سرشاخه شکسته نیز هرس شدند و بلافاصله همه آنها از سطح منطقه جمع آوری شدند.
   وی ادامه داد: در این بارش ها 300 عدد ابزار و ادوات شامل اره برقی، اره تلسکوپی، چوب بلند و کنده بر و ... برای برف تکانی درختان و پاکسازی بوستان های سطح منطقه مورد استفاده قرار گرفت.
   قربانی تعداد نیروهای آماده باش در عملیات زمستانه را 178 نفر عنوان کرد و افزود: شهرداری از همان ابتدای بارش برای پاکسازی برف از سطح معابر و بوستان های شهر اقدام می نماید ولی از شهروندان نیز درخواست می شودکه در هنگام بارش برف اقدام به برف تکانی درختان جلوی منازل خود کنند تا شاهد شکستن درختان نباشیم.
    

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .