•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 153
   کد: 191359
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
   با هدف احیای هویت محلی انجام می شود؛

   زیباسازی و مرمت بیش از ۱۸۰ واحد تجاری در پروژه جداره سازی شلوغ بازار منطقه۵

   اجرای نمای سنتی پوسته ها و کتیبه ها در راستای نظم و هویت بخشی مبتنی بر طرح های سنتی و اسلیمی واحدهای تجاری این بازار در حال انجام است.
   زیباسازی و مرمت بیش از ۱۸۰ واحد تجاری در پروژه جداره سازی شلوغ بازار منطقه۵

   شهردار منطقه ۵ مشهد گفت: بیش از ۱۸۰ واحد تجاری در قالب اجرای پروژه جداره سازی شلوغ بازار این منطقه زیباسازی و مرمت می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده با اشاره به اهمیت این بازار با قدمت اظهار داشت: تا کنون کانال جمع آوری آب های سطحی ، پیاده راه سازی و بازپیرایی سیستم روشنایی این بازار به انجام رسیده و در حال حاضر پروژه جداره سازی واحدهای تجاری این بازار در دست اقدام است.
   وی افزود: اجرای نمای سنتی پوسته ها و کتیبه ها در راستای نظم و هویت بخشی مبتنی بر طرح های سنتی و اسلیمی واحدهای تجاری این بازار در حال انجام است.
   عبدالله زاده با بیان اینکه بناهای موجود در بافت ها به لحاظ احراز هویت و تجلی فرهنگ و باورها و مناسبات اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردارند، هدف از اجرای این عملیات را زیباسازی منظر شهری، ایجاد جاذبه گردشگری و احیا و مرمت این بازار قدیمی عنوان و افزود: اجرای این پروژه تا اواسط سال آینده ادامه خواهد داشت ‌. 

   تعداد بازدید: 153
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .