•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 161
   کد: 191555
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
   با بدرقه جمعی از مدیران شهرداری مشهد و برای کمک به هموطنان سیل زده انجام شد؛

   اعزام امداد رسان، خودرو آتش نشانی و ماشین آلات به استان سیستان وبلوچستان

   براین اساس صبح امروز کاروانی متشکل از9دستگاه خودرو سنگین؛ شامل سه دستگاه کامیون، دو دستگاه خودرو آتش نشانی، مینی لودر، دو دستگاه پمپ قوی مکنده، پمپ کف کش به همراه اکیپی از نیروهای آتش نشانی و خدمات شهری برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده عازم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شدند.
   اعزام امداد رسان، خودرو آتش نشانی و ماشین آلات به استان سیستان وبلوچستان

   طی مراسمی با بدرقه جمعی از مدیران شهرداری مشهد، اکیپی از نیروهای امداد رسان آتش نشانی و خدمات شهری به همراه تعدادی از خودروهای آتش نشانی، ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و پمپ های قوی برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده به استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،علیرضا صحراگرد، مدیرکل هماهنگی و نظارت برخدمات شهری شهرداری مشهد در این مراسم گفت: درپی جاری شدن سیل دراستان سیستان و بلوچستان، با توجه به تاکیدات شهردار و شورای اسلامی شهر مشهد بر کمک رسانی به هموطنان سیل زده ستاد بحران درحوزه معاونت مالی و پشتیبانی تشکیل و با کمک بخش های مختلف مدیریت شهری برنامه ریزی های لازم برای نحوه کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان انجام شد.
   وی افزود: به دنبال آن نیز تیمی متشکل از کارشناسان مدیریت شهری به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اعزام شد تا نیازهای هموطنانمان دراین مناطق شناسایی و پس از فراهم شدن از مشهد به این مناطق ارسال شود.
   وی اضافه کرد: براین اساس صبح امروز کاروانی متشکل از9دستگاه خودرو سنگین؛ شامل سه دستگاه کامیون، دو دستگاه خودرو آتش نشانی، مینی لودر، دو دستگاه پمپ قوی مکنده، پمپ کف کش به همراه اکیپی از نیروهای آتش نشانی و خدمات شهری برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده عازم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شدند.
   صحراگرد ادامه داد: در کنار اعزام امکانات لجستیک به سیستان و بلوچستان 4پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان در میادین اصلی شهر،14پایگاه درایستگاه های قطار شهری و22پایگاه از سوی سازمان اجتماعی، فرهنگی در فرهنگسراها و سایر نقاط شهر برپا شده است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 161
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: