•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 286
   کد: 191827
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   قول مساعد وزیر اقتصاد برای تامین مالی پروژه های شهری مشهد

   پس از ارائه گزارشات پیرامون پروژه های مدیریت شهری، وزیر اقتصاد با حمایت از اقدامات انجام شده شهرداری مشهد، قول مساعد در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه اعطا تسهیلات مالی برای قطارشهری، خرید اتوبوس، جداسازی آب شرب و... داد.
   قول مساعد وزیر اقتصاد برای تامین مالی پروژه های شهری مشهد

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد از قول مساعد وزیر اقتصاد برای تامین مالی پروژه های شهری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضاخواجه نائینی، در این خصوص گفت: در دیداری که عصر امروز با حضور فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در تهران انجام شد، مباحثی درخصوص تامین مالی پروژه های عمرانی شهر مشهد برای احداث خطوط قطار شهری مشهد، نوسازی بافت فرسوده و .. مطرح و راه کارهای پیش رو مورد بررسی قرارگرفت.
   وی افزود: در این دیدار همچنین مباحثی در رابطه با تهاتر بدهی های شهرداری مشهد به بانک ها با بدهی های دولت به شهرداری مشهد با استفاده از بند واو بودجه 98 و افزایش مدت بازپرداخت وام صندوق توسعه ملی مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
   خواجه نائینی ادامه داد: پس از ارائه گزارشات پیرامون پروژه های مدیریت شهری، وزیر اقتصاد با حمایت از اقدامات انجام شده شهرداری مشهد، قول مساعد در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه اعطا تسهیلات مالی برای قطارشهری، خرید اتوبوس، جداسازی آب شرب و... داد.

   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 286
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .