•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 209
   کد: 192641
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   افزایش دو برابری ظرفیت بخش دندان پزشکی درمانگاه شماره یک شهرداری

   پس از چند سال مرکز درمانی شماره یک خیابان پاستور با حضور چهار پزشک، شروع به کار کرد اما پاسخگوی نیازهای شهرداری نبود، لذا با پیگیری های زیاد مسئولان وقت، مجوز دایرکردن درمانگاه شبانه روزی از وزارت بهداشت و درمان دریافت شد.
   افزایش دو برابری ظرفیت بخش دندان پزشکی درمانگاه شماره یک شهرداری

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد از افزایش دو برابری ظرفیت بخش دندان پزشکی درمانگاه شماره یک شهرداری خبرداد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی امروز در حاشیه بازدید از درمانگاه شماره یک شهرداری واقع در خیابان پاستور ضمن اشاره به افزایش دو برابری تجهیزات درمانی (یونیت های دندانپزشکی) این مرکز گفت: سال 72 توجه و رسیدگی به سلامت کارکنان شهرداری با ایجاد دو اتاق و حضور غیر مستمر پزشک و دندان پزشک با هدف ارائه خدمات پزشکی و درمانی در ساختمان شهرداری مرکز آغاز شد.
   وی افزود: پس از چند سال مرکز درمانی شماره یک خیابان پاستور با حضور چهار پزشک، شروع به کار کرد اما پاسخگوی نیازهای شهرداری نبود، لذا با پیگیری های زیاد مسئولان وقت، مجوز دایرکردن درمانگاه شبانه روزی از وزارت بهداشت و درمان دریافت شد.
   وی با بیان اینکه درمانگاه شماره دو شهرداری مشهد در سال 95 و درمانگاه شماره سه نیز درسال 97 راه اندازی شد، اظهارکرد: مرکز شماره یک واقع در خیابان پاستور دارای بخش های داخلی، ارولوژی، اطفال، گوش، حلق و بینی، داخلی مغز و اعصاب، چشم، ارتوپدی، جراحی عمومی، پوست، قلب و عروق، طب کار، معاینات ادواری، پزشک تغذیه و دندانپزشکی است.
    

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .