•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 131
   کد: 192691
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی به رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل بار

   فراهم کردن زیرساخت های رفاهی هرچه بیشتر، بهبود وضعیت توقفگاه های ناوگان بار،تسهیل در نوسازی ناوگان فرسوده ، ایجاد مرکز معاینه فنی، پایانه های بار، ایستگاه تخلیه بار و ... از برنامه های پیش روی این سازمان در آینده ای نزدیک است.
   ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی به رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل بار

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد از برنامه ریزی ارائه خدمات رفاهی هرچه بیشتر به رانندگان فعال این حوزه درسال جدید خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی باخرد با بیان این که رانندگی با وسایل نقلیه باری از جمله مشاغل سخت و دشوار است، گفت: مشکلات زیادی چون خطر ابتلا به بیماری های قامتی و اسکلتی، خطر تصادف، خطرات جانی در حین حمل بارهای خطرناک و... این رانندگان را تهدید می کند.
   وی از رانندگان حوزه حمل و نقل باربه عنوان قشری شریف، زحمتکش و فعال در خدمات رسانی به شهروندان یاد کرد و افزود: فراهم کردن زیرساخت های رفاهی هرچه بیشتر، بهبود وضعیت توقفگاه های ناوگان بار،تسهیل در نوسازی ناوگان فرسوده ، ایجاد مرکز معاینه فنی، پایانه های بار، ایستگاه تخلیه بار و ... از برنامه های پیش روی این سازمان در آینده ای نزدیک است.
   باخرد سازمان مدیریت حمل و نقل بار را به عنوان متولی ساماندهی حمل و نقل بار درون شهری در مشهد عنوان کرد و ادامه داد: در راستای ارائه خدمات به رانندگان این حوزه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
    

   تعداد بازدید: 131
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .