•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 179
   کد: 192793
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
   استاندار خراسان رضوی؛

   اقدام شهرداری مشهد در ساماندهی جاده حسن آباد کمک به بخش صنعت و قابل تقدیر است

   اگر در اداره کشور و استان، فردی مسئولیت می پذیرد باید بداند مسئول مافوقش اینگونه از وی حمایت می کند آیا کار روی زمین می ماند یا به سرانجام می رسد؟ معتقدم حتما کارها به این روش روی زمین نخواهد ماند، این مکتب و سبک سلیمانی است که باید در اداره امور و گام دوم انقلاب مورد توجه قرارگیرد.
   اقدام شهرداری مشهد در ساماندهی جاده حسن آباد کمک به بخش صنعت و قابل تقدیر است

   استاندارخراسان رضوی گفت: اقدام شهرداری مشهد درساماندهی جاده حسن آباد کمک به بخش صنعت و قابل تقدیر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رزم حسینی امروز درمراسم افتتاح پروژه ساماندهی جاده حسن آباد که با حضور شهردارمشهد و جمعی از مدیران شهری و صنایع استان برگزارشد، افزود: ازتلاش شهردار و همکارانشان برای انجام این کار بزرگ و ساماندهی جاده حسن آباد تشکر می کنیم.
   وی با بیان این که اگرچه از نظر مردم این پروژه تنها یک پروژه بهسازی است اظهارکرد: اما به دلیل تسهیل و ایمن سازی مسیر دسترسی به شهرک صنعتی که مرکز تولید و اشتغال است برای این منطقه و فعالان اقتصادی پروژه ای دارای اهمیت است.
   وی تصریح کرد: پس از پیگیری فرماندار، شهردار و فعالان اقتصادی برای مناسب سازی جاده حسن آباد این اقدام از سوی مدیریت شهری مشهد مورد توجه قرارگرفته و امروز شاهد افتتاح آن هستیم که جای تقدیر دارد.
   رزم حسینی با اشاره به این که در گام دوم انقلاب اداره کشور را باید متفاوت از گام اول انجام دهیم، ادامه داد: شاید برخی ها هنوز براین باور نباشند که چگونه باید گام دوم را متفاوت برداریم، اما معتقدیم سبک سلیمانی یا مکتب سلیمانی طبق فرمایش مقام معظم رهبری، روشی است که می توان گام دوم انقلاب را بر اساس آن برداشت.
   استاندارخراسان رضوی گفت: این مکتب و راه باید برای جوانان ما تبیین و تشریح شود و عملا گفته شود که چگونه می توان با مکتب سلیمانی کشور را بهتر اداره کرد .
   وی اضافه کرد: سردار سلیمانی به تمام معنا مرد عمل بود و اگر مسئولیتی به کسی واگذار می کرد تا آخرین لحظه مسئولیتش را می پذیرفت و از آن حمایت می کرد و درمسیرکار ازخود سلب مسئولیت نمی کرد، این یک بخش از مکتب و شخصیت سلیمانی است.
   وی افزود: اگر در اداره کشور و استان، فردی مسئولیت می پذیرد باید بداند مسئول مافوقش اینگونه از وی حمایت می کند آیا کار روی زمین می ماند یا به سرانجام می رسد؟ معتقدم حتما کارها به این روش روی زمین نخواهد ماند، این مکتب و سبک سلیمانی است که باید در اداره امور و گام دوم انقلاب مورد توجه قرارگیرد.
   رزم حسینی با بیان این که ما دراستان به این سبک معتقد هستیم، اظهارکرد: بتوانیم از ایجاد اشتغال حمایت کرده یا از آسیب های اجتماعی جلوگیری و در رفع آن کمک کنیم با همدلی وحمایت تمامی ارکان حکومت خراسان رضوی این کاررا خواهیم کرد.
   استاندار خراسان رضوی با تشکر مجدد از شهرداری مشهد بابت ساماندهی جاده حسن آباد به عنوان یک کار آبرومندانه برای صنعت گران گفت: ازشهردار مشهد درخواست داریم درصورت موافقت شورای شهر مسیرباقی مانده تا جاده اصلی شاندیز را ساماندهی کنند و هزینه آن درحساب های فی مابین دولت و شهرداری مشهد لحاظ شود وفعالان اقتصادی نیز درمقابل در ایجاد شغل بیشتر و گسترش تولید استان تلاش بیشتری کنند.
   مجید خبیری
   به لطف امام رضا(ع)،همراهی مردم و همدلی مسئولان دراستان خراسان رضوی اقدامات و تحولاتی انجام شده و یا درحال انجام است که درکشور بی نظیراست وگره هایی بازشده که سالها گره روی گره بوده است که امیدوارم ادامه دارباشد.
    

   تعداد بازدید: 179
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .