•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 313
   کد: 192795
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد؛

   بهسازی جاده حسن آباد تقاضای چند ساله شهرک صنعتی و پلیس راه استان بود/ چپ گرد شهید ناصری ۵ اسفند به بهره ‌برداری می‌رسد

   یکی از مشکلاتی که زائران و مجاوران به ویژه در ایام تابستان و روزهای تعطیل با آن روبه رو بوده و هستند ترافیک انتهای بولوار وکیل آباد است لذا تعریض پل پرتوی در انتهای وکیل آباد در دستورکار قرار گرفت که تا پایان امسال به بهره‌ برداری خواهد رسید.
   بهسازی جاده حسن آباد تقاضای چند ساله شهرک صنعتی و پلیس راه استان بود/ چپ گرد شهید ناصری ۵ اسفند به بهره ‌برداری می‌رسد

   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: بهسازی جاده حسن آباد تقاضای چند ساله شهرک صنعتی و پلیس راه استان بود که از سوی مدیریت شهری برای کمک به ایمن سازی این منطقه اجرایی شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی امروز و در مراسم بهره برداری بهسازی جاده حسن آباد که با حضور علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، مسعود مهدیزاده، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خلیل‌الله کاظمی، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و جمعی از مدیران شهری و صنعتگران استان برگزارشد، افزود: عملیات اجرایی ساماندهی و بهسازی جاده حسن آباد به طول ۴ کیلومتر در مرداد ماه آغاز شد.
   وی اضافه کرد: این جاده علاوه بر قرار داشتن در مسیر ورود به شهرک صنعتی توس، به مجتمع ورزشی ثامن الائمه(ع)، باغ تالارها و شهرهای طرقبه و شاندیز نیز راه دارد و حجم ترافیک در آن بسیار زیاد است بر این اساس نیاز به بهسازی آن ضروری بود.
   وی با بیان این که ساماندهی و بهسازی جاده حسن آباد با هزینه بالغ بر 14میلیارد تومان اجرا شده است اظهارکرد: برای بهسازی این جاده 25هزارمتر مربع عملیات خاکی، 1700مترمکعب بتن ریزی و 12 هزارتن آسفالت ریزی انجام شده است.
   کاظمی به وضعیت پروژه های چپ گرد غیرهمسطح شهید ناصری و دوربرگردان غیر همسطح ابوطالب اشاره و تصریح کرد: پروژه شهید ناصری که با هزینه 50 میلیاردتومان اجرا شده است ۵ اسفند به بهره برداری خواهد رسید.
   معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین دوربرگردان ابوطالب که به دلیل حادثه خیز بودن چند ماه پیش شروع شد، در آخر بهمن ماه افتتاح می‌شود.
   وی گفت: یکی دیگر از پروژه های عمرانی که برای سال جاری در دستور کار قرارگرفته بود پارکینگ همت در مجاورت بیمارستان امام رضا (ع) است که طی چند روز آینده کلنگ‌زنی خواهد شد.
   وی به بهره برداری از فاز سوم ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی اشاره کرد و افزود: این پروژه که با هزینه بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اجریی شده است در اسفند ماه بهره ‌برداری می‌شود.
   کاظمی اضافه کرد: یکی از مشکلاتی که زائران و مجاوران به ویژه در ایام تابستان و روزهای تعطیل با آن روبه رو بوده و هستند ترافیک انتهای بولوار وکیل آباد است لذا تعریض پل پرتوی در انتهای وکیل آباد در دستورکار قرار گرفت که تا پایان امسال به بهره‌ برداری خواهد رسید.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد درادامه گفت: برقی کردن سیستم حمل و نقل عمومی یکی دیگر از اولویتهای مدیریت شهری است که بر این اساس تامین اتوبوس و تاکسی برقی، موتور برقی در دستورکار قرارگرفته است و اولین قراردادها با مپنا بسته شده است.
   وی افزود: انتهای امسال نیز ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه خواهد شد که این اتوبوس ها به اطراف حرم و خط بی.‌آر.تی اضافه خواهد شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 313
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .