•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 419
   کد: 196848
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
   به منظور رفاه شهروندان انجام شد؛

   اصلاح و تکمیل نورپردازی های میدان و بزرگراه امام علی(ع)

   وی با تاکید بر این‌که نورپردازی، زیباترین، موثرترین و در عین حال، کم‌هزینه‌ترین راهکار زیباسازی پروژه‌های شهری است، افزود: این پروژه در میدان و بزرگراه امام علی(ع)، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 800 میلیون ریال، اجرا گردید.
   اصلاح و تکمیل نورپردازی های میدان و بزرگراه امام علی(ع)

   شهردار منطقه 10 مشهد با اشاره به اجرای پروژه اصلاح و تکمیل نورپردازی های میدان و بزرگراه امام علی(ع)، گفت: با اجرای این نوع از پروژه ها، ضمن زیباسازی و تامین روشنایی معابر، شهروندان از جلوه زیبا و مطلوب سیمای شهر بهره مند می شوند .

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با اعلام این خبر، اظهار کرد: این بزرگراه از جمله شریان های مهم و مرکزی مشهدمقدس محسوب می شود که روشنایی این مسیر می تواند تأثیر به‌سزایی در تسریع عبور و مرور خودروها و عابران پیاده و زیباسازی فضای بصری داشته باشد.
   وی با تاکید بر این‌که نورپردازی، زیباترین، موثرترین و در عین حال، کم‌هزینه‌ترین راهکار زیباسازی پروژه‌های شهری است، افزود: این پروژه در میدان و بزرگراه امام علی(ع)، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و هشتصد میلیون ریال، اجرا گردید. 

   تعداد بازدید: 419
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .