•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 153
   کد: 197199
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
   از روز گذشته تا کنون و در پی بارش باران و تگرگ صورت گرفت؛

   اعلام 119 مورد آبگرفتگی معابر توسط شهروندان به مرکز 137

   بیشترین حجم درخواست ها و تماس های شهروندان به اعلام 119 مورد آبگرفتگی معابر اختصاص داشته و سقوط درخت نیز با 25 تماس، اعلام موارد خطری مانند نشست آسفالت با 6 مورد و نشست چاه با 3 تماس، در رتبه بعدی قرار داشتند.
   اعلام 119 مورد آبگرفتگی معابر توسط شهروندان به مرکز 137

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد از تماس 153 شهروند با مرکز ارتباطات مردمی 137 خبر داد که 119 مورد آبگرفتگی معابر توسط آنها به این مرکز گزارش شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد با اعلام این خبر افزود: از عصر روز گذشته تا کنون و با آغاز بارش باران و تگرگ در مشهد، مرکز ار تباطات مردمی 137 به حالت آماده باش درآمد که 153 شهروند با این مرکز تماس گرفته و به گزارش موارد مرتبط از جمله آبگرفتگی معابر، سقوط درخت، نشست چاه و ... پرداختند.
   وی ادامه داد: بیشترین حجم درخواست ها و تماس های شهروندان به اعلام 119 مورد آبگرفتگی معابر اختصاص داشته و سقوط درخت نیز با 25 تماس، اعلام موارد خطری مانند نشست آسفالت با 6 مورد و نشست چاه با 3 تماس، در رتبه بعدی قرار داشتند.
   رمضانی با اشاره به اینکه، موراد اعلامی از سوی شهروندان، به صورت فوری و با استفاده از شبکه بیسیم، بلافاصله به واحدهای اجرایی شهرداری اعلام و رفع مشکل شده است، اضافه کرد: مناطق دوازده، سه، دو و ده و همچنین معابر شاهنامه، کشمیری، توس، طبرسی شمالی و رسالت، دارای بیشترین درخواست و تماس مردمی در این خصوص بوده اند.
    

   تعداد بازدید: 153
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .