•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 172
   کد: 197827
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد؛

   افزایش دو برابری ظرفیت پهنای باند اینترنت در مرکز داده شهرداری

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از ارتقای زیرساخت‌های دسترسی به اینترنت و اینترانت ملی در شهرداری مشهد و افزایش آن به دو برابر ظرفیت قبلی خبر داد.
   افزایش دو برابری ظرفیت پهنای باند اینترنت در مرکز داده شهرداری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر اظهار کرد: با افزایش خطوط تامین اینترنت از یک به دو مسیر که از طریق اتصال مستقیم به مرکز مخابراتی صورت گرفت، بستر ارتباطی لازم برای ارتقای کیفی و کمی اینترنت و سیستم‌های ارتباطی در شهرداری فراهم شد.
   وی افزود: این ظرفیت جدید ارتباطی از طریق فیبر اختصاصی تأمین شده و ضمن فراهم آوردن شرایط لازم برای افزایش پایداری سرویس‌ها برای کلیه سازمان‌های تابعه شهرداری، پهنای باند اینترنت برای سرویس‌های خدماتی و کاربران سازمانی را به دو برابر افزایش داده است.
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد با اشاره به مزایای ارتقای ظرفیت خطوط ارتباطی بیان کرد: وجود دو لاین اینترنت از طریق دو فیبر مجزا که هم‌اکنون توسط سازمان فاوا فراهم شده است، ضمن افزایش پایداری سرویس‌های اینترنتی، امکان استفاده بهتر شهروندان از خدمات الکترونیک شهرداری و ارتقای کیفیت سامانه‌های هوشمند را نیز میسر می‌سازد.
   رجائیان با تأکید بر نقش ویژه کیفیت و سرعت اینترنت در توسعه شهری خاطرنشان کرد: رفع چالش‌های امروز کلان‌شهرهای جهان و تحقق مفاهیمی همچون شهر پایدار و هوشمند که کلید ارتقای کیفیت زندگی شهروندان قرن بیست و یکم به شمار می‌رود، در گرو گسترش سامانه‌های ارتباطی و افزایش سرعت اینترنت است تا بستر لازم برای هوشمندسازی فرایندها، ارائه خدمات الکترونیک و بهره‌گیری از فناوری‌هایی همچون اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی امور زندگی شهری فراهم شود. 

   تعداد بازدید: 172
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .