•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 317
   کد: 197862
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   معاون استاندار خراسان رضوی:

   شهرداری مشهد در مقابله با ویروس کرونا خوش درخشید

   معاون استاندار خراسان رضوی گفت: بیشتر موفقیت‌هایی که در مقابله با کرونا در کلانشهر مشهد شاهد آن هستیم به دلیل اقدامات ارزنده شهرداری است.
   شهرداری مشهد در مقابله با ویروس کرونا خوش درخشید

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد صادق براتی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی ویژه تابستان ۱۳۹۹ افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی دستگاه‌های اجرایی در اقدامات مقابله‌ای به خوبی عمل کردند اما شهرداری مشهد نه تنها در زمان شیوع ویروس کرونا بلکه در تمامی مواقع بحرانی کارنامه درخشانی دارد.
   وی اضافه کرد: شهرداری مشهد برای از بین بردن ویروس کرونا نه تنها وظایف ذاتی و سازمانی خود را انجام داد بلکه عملکردی فراتر از حد انتظار داشت و در مقابله با کرونا خوش درخشید.
   معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: با حمایت‌های شهرداری و مصوبات به موقع شورای اسلامی شهر مشهد اقدامات بسیار خوبی در زمینه، گندزدایی معابر، تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری، نظارت و پیگیری مسائل شهری انجام شده است و بخش مهمی از موفقیت‌های کلانشهر مشهد در مقابله با کرونا مربوط به اقدامات ارزنده شهرداری مشهد است.  

   تعداد بازدید: 317
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .