•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 384
   کد: 197907
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   به‌منظور تائید انطباق کامل سیستم مدیریت آموزشی انجام شد؛

   تمدید گواهینامه استاندارد بین‌المللی ایزو 10015 شهرداری مشهد

   معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از تمدید گواهینامه استاندارد بین‌المللی ایزو 10015 شهرداری مشهد خبرداد.
   تمدید گواهینامه استاندارد بین‌المللی ایزو 10015 شهرداری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، به‌منظور تائید انطباق کامل سیستم مدیریت آموزشی شهرداری مشهد با الزامات استاندارد بین‌المللی ایزو10015 و در راستای ارتقای سطح دانش، مهارت و توانایی‌های عمومی، تخصصی و مدیریتی جهت دستیابی به حداکثر توانمندی و بهبود عملکرد سرمایه‌های انسانی شهرداری مشهد، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد موفق به تمدید مجدد گواهینامه استاندارد بین‌المللی آموزش ایزو 10015 به مدت یک سال دیگر شد.
   توسعه و ارتقا مهارت های عمومی و تخصصی مدیران و پاسخگویی به نیازها و مسائل آموزشی مدیران، ایجاد بسترهای مناسب، تشویق و ترغیب سرمایه‌های انسانی در راستای تحقق یادگیری سازمانی و سازمان یادگیرنده، ایجاد زمینه‌های ارزیابی و توسعه شایستگی‌ها در راستای ارتقاء و توسعه سرمایه‌های انسانی، فراهم‌سازی زمینه توانمندسازی متخصصین و خبرگان داخلی و بهره‌گیری از دانش و توانایی‌های آنان در آموزش و ارتقای کارکنان، ایجاد سازوکار توان‌سنجی تخصصی، ارزیابی و نظارت بر عملکرد تأمین‌کنندگان آموزشی پایش و اندازه‌گیری فرآیند آموزش راهبردهایی است که شهرداری مشهد سرلوحه کار خود در رسیدن به اهداف آموزش کارکنان قرار داده است.
   ممیزی مراقبتی یک ممیزی دوره‌ای است که توسط ممیز شخص ثالث انجام می‌گیرد و هدف آن نظارت بر روی سازمان است تا الزامات استاندارد ایزو را رعایت کرده باشد. همچنین نهاد گواهی دهنده به خود را ممیزی می‌کند تا بتواند عدم انطباق‌ها را شناسایی کند و مطمئن شود که سیستم به‌خوبی در سازمان اجراشده است. ممیزان باید در این ممیزی بهبود را مشاهده کنند و مطمئن شوند که سازمان یک سال است که سیستم را پیاده‌سازی می‌کند.
   بر همین اساس شهرداری مشهد نسبت به انجام ممیزی و ارزیابی میزان مطابقت و رعایت الزامات استاندارد فوق اقدام کرده که با تائید سرممیز جناب آقای رضا فرزاد فرد، شرکت آرین توف پاسارگاد، نماینده رسمی و انحصاری INTERCERT Group MTIC در ایران و ثبت پنج نقطه قوت، گواهینامه استاندارد بین‌المللی آموزشی ISO10015: 1999 شهرداری مشهد، به مدت یک سال دیگر مورد تائید و تمدید قرار گرفت. 

   تعداد بازدید: 384
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .