•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 297
   کد: 197981
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   اجرای بیش از45 پروژه اصلاح هندسی معابرشهری مشهد درسال 98

   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: سال گذشته بیش از 45 اصلاح هندسی معابر در مناطق مختلف شهری با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال انجام شده است.
   اجرای بیش از45 پروژه اصلاح هندسی معابرشهری مشهد درسال 98

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: وجود اشکال در طراحی معابر و تقاطع ها که به دلیل تغییر شرایط با زمان اجرای طرح ایجاد می شود نه تنها کاهش سطح مناسب عملکرد معابر را به همراه خواهد داشت بلکه برخی اوقات خطراتی را برای شهروندان در پی دارد.
   وی اضافه کرد: در همین راستا بهسازی زیرساخت های موجود شهری، از جمله معابر و تقاطع ها، مهم ترین عناصر شهری و شریان های حیاتی یک شهر محسوب می شوند از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
   کاظمی تصریح کرد: براین اساس و با هدف تامین ایمنی شهروندان،کاهش تصادفات وسایل نقلیه ،بهبود و یا کنترل دسترسی، کاهش گره های ترافیکی و امکان ایجاد مسیرهای ویژه سال گذشته، 45 اصلاح هندسی در معابر و تقاطع های مناطق مختلف شهرداری مشهد انجام شد.
   معاون عمران، حمل و نقل وترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: درهمین راستا طی سال گذشته درمسیرخط بی.آر.تی خیابان دانشگاه، بولوار ملک آباد و بولوار منتظری در منطقه یک، تقاطع مجلسی و عبادی در منطقه2، ورودی میرزایی 23، باند کندرومیرزایی 27، ورودی وخروجی خیابان شادی در منطقه 3، مسیر دسترسی پارکینگ بازار فردوسی و تقاطع آفرینش در منطقه 4 پروژه اصلاح هندسی اجرا شده است.
   وی گفت: همچنین ابتدای خیابان سرخس10، تقاطع آوینی و بوکانی، ابتدای میامی 12 و ورودی و خروجی CNG سرخس دو در منطقه 5، ورودی و خروجی شهید مفتح 29، خیابان شهید معقول31، ورودی و خروجی حر28، ورودی حر19 و احداث دور برگردان آیلند میانی بولوار حر در منطقه 6، آیلند میانی بزرگراه سلسله الذهب، دوربرگردان مقابل بیمارستان شهید کامیاب و پل سلام درمنطقه 7و معبر سواره رو میدانچه دیدگاه لشکردر منطقه هشت سال 98 اصلاح هندسی شده اند.
   وی افزود: در کنار اصلاح هندسی این معابر، 25 پروژه اصلاح هندسی دیگر نیز در مناطق 9،10،11،12اجرا شده که تاثیر بسیار خوبی بر ترافیک و تسهیل تردد خودروهادر این مناطق داشته است.
   کاظمی ادامه داد: در مجموع برای اجرای پروژه های اصلاح هندسی در مناطق دوازده گانه شهرداری مشهد بیش از 150 میلیارد ریال هزینه شده است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 297
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .