•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 436
   کد: 197989
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
   در نشستی با حضور شهردار و معاون اقتصادی خراسان رضوی تاکید شد؛

   تشکیل جلسه ستاد تدبیر استان برای فعال شدن پروژه های منطقه ثامن

   با پیگیری های شهردارمشهد و معاون اقتصادی استاندار خراسان رضوی، جلسه ستاد تدبیر استان برای فعال شدن پروژه های منطقه ثامن تشکیل می شود.
   تشکیل جلسه ستاد تدبیر استان برای فعال شدن پروژه های منطقه ثامن

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در نشست مشترکی که امروز با حضور شهردار مشهد، معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی، معاونان مالی و پشتیبانی و اقتصادی شهردار و جمعی از نمایندگان سرمایه گذار بافت پیرامونی حرم مطهر برگزار و مشکلات مرتبط با پروژه های اقتصادی منطقه ثامن بررسی شد.
   محمدرضا کلائی، در این نشست گفت: برای ورود به رفع مشکلات پروژه های اقتصادی منطقه ثامن، ابتدا باید چشم اندازی از کاری که قرار است دراین منطقه انجام شود، داشته باشیم.
   وی با بیان اینکه در خصوص حقوق مکتسبه ایجاد شده در منطقه ثامن هرکاری که بتوانیم انجام خواهیم داد افزود: شهرداری مشهد حداکثر همکاری را با سرمایه گذاران در این زمینه خواهد داشت و تا جایی که ظرفیت های قانونی اجازه دهد با آنها همراهی خواهد کرد.

   *جلسه ستاد تدبیر استان برای فعال شدن پروژه های منطقه ثامن

   علی رسولیان، معاون اقتصادی استاندار خراسان رضوی نیز در این نشست با اشاره به اینکه شهرداری مشهد برای حل مشکلات پروژه های منطقه ثامن تلاش بسیار زیادی انجام داده است اظهارکرد: در این خصوص چندی پیش ستاد تدبیر استان جلسه ای تشکیل داد و مقرر شد راهکارهایی برای فعال شدن پروژه های بافت پیرامونی حرم مطهر پیدا شود.
   وی تصریح کرد: در این جلسه پیشنهاداتی ارائه شد تا از ظرفیت های استان برای فعال شدن این پروژه ها استفاده کنیم.
   وی با تاکید بر اینکه معتقدیم حقوق سرمایه گذاران باید رعایت شود افزود: برهمین اساس استاندار، شهردار و دادستان به این اجماع رسیده اند که مشکلات پروژه های منطقه ثامن باید حل شود و در این مسیر باید از ظرفیت های استان استفاده کرد.
   رسولیان ادامه داد: اگر این هفته به جمع بندی های لازم در این خصوص برسیم هفته آینده جلسه ستاد تدبیر استان را برگزار می کنیم تا درباره فعال شدن پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه ثامن تصمیم گیری شود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 436
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .