•  
   منبع خبر : ۱۰۰۴
   تعداد بازدید: 394
   کد: 197997
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   آمادگی کامل سازمان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی به شهروندان از فردا

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: سازمان اتوبوسرانی مشهد آمادگی کامل برای خدمت رسانی به شهروندان در کلیه خطوط سطح شهر با ظرفیت حداکثری ناوگان را در دستور کار خود قرار داده و از روز ششم خرداد ماه خدمات رسانی به شهروندان را برابر روال قبل انجام خواهد داد.
   آمادگی کامل سازمان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی به شهروندان از فردا

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به آغاز سرویس دهی کامل سازمان از روز سه شنبه ششم خرداد ماه در کلیه خطوط سطح شهر، آماده سازی ناوگان در دستور کار همکاران قرار گرفته است.
   وی افزود: درحال حاضر کلیه ناوگان سازمان در توقفگاه ها توسط همکاران در حال آماده سازی است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ادامه داد: با توجه به تعطیلی خدمات رسانی در روزهای عید سعید فطر، نظافت داخلی و بیرونی کلیه ناوگان، ضدعفونی داخلی ناوگان نظیر صندلی ها، لوله ها، شیشه ها و دستگاه های بلیت الکترونیک و بازدید فنی ناوگان در حال انجام است.
   حسینقلی زاده مقدم خاطرنشان کرد: سازمان اتوبوسرانی مشهد آمادگی کامل برای خدمت رسانی به شهروندان در کلیه خطوط سطح شهر با ظرفیت حداکثری ناوگان را در دستور کار خود قرار داده و از روز ششم خرداد ماه خدمات رسانی به شهروندان را برابر روال قبل انجام خواهد داد. 

   تعداد بازدید: 394
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .