•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 369
   کد: 198102
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   اعمال کرایه های جدید اتوبوس و قطار شهری با دوماه تاخیر از 15 خرداد

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از تصویب قیمت های جدید خدمات دهی اتوبوس و قطار شهری خبر داد و گفت: بنا بوده است این تغییرات از ابتدای سال اعمال شود، اما اجرای آن با توجه به شیوع ویروس کرونا، پیشنهاد شهردار و موافقت شورای اسلامی شهر تا 12 خرداد ماه تعلیق شده بود و اکنون از 15 خرداد لحاظ خواهد شد.
   اعمال کرایه های جدید اتوبوس و قطار شهری با دوماه تاخیر از 15 خرداد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی، در این خصوص اظهار کرد: بر این اساس بهای خدمات دهی در ناوگان اتوبوسرانی بخش خصوصی و سازمانی از 16 خرداد با افزوده شدن 100 تومان از 650 به 750 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
   وی افزود: همچنین بهای خدمات دهی در خطوط قطار شهری نیز از 16 خرداد با افزوده شدن 200 تومان از 800 تومان به 1000 تومان افزایش پیدا می کند.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه تمام تلاش مان را کرده ایم تا حداقل افزایش را در بهای بلیت اتوبوس و قطار شهری داشته باشیم، بیان کرد: با توجه به افزایش تورم و سایر موارد در حال حاضر قیمت تمام شده برای هر سفر در ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری بیش از دو برابر بهای دریافت شده از شهروندان است که به صورت یارانه از سوی شهرداری پرداخت می شود.
   کاظمی خاطرنشان کرد: طبق قانون، یک سوم قیمت تمام شده بهای خدمات اتوبوس و قطار شهری توسط دولت، یک سوم آن توسط شهروندان و یک سوم دیگر از سوی شهرداری پرداخت می شود اما چند سالی است که دولت سهم خود را پرداخت نمی کند و بار آن بر دوش شهرداری است.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 369
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .