•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 384
   کد: 198105
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
   در راستای هم‌افزایی و ارائه خدمات به شهروندان صورت گرفت؛

   تشکیل شورای راهبردی شهرداری الکترونیک

   در راستای هم افزایی و ارائه خدمات به شهروندان، شورایی تحت عنوان «شورای راهبردی شهرداری الکترونیک» به ریاست شهردار مشهد تشکیل می شود.
   تشکیل شورای راهبردی شهرداری الکترونیک

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در راستای هم افزایی و ارائه خدمات هوشمند به شهروندان، شورایی تحت عنوان «شورای راهبردی شهرداری الکترونیک» به ریاست شهردار مشهد تشکیل می‌شود که به موجب این ابلاغ محمدرضا حسین نژاد، معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد با حفظ سمت به عنوان عضو شورای مذکور منصوب می‌شود.

   از جمله وظایف این شورا می توان به تعیین راهبردها، سیاست ها و رویکردهای تحقق شهرداری الکترونیک هوشمند و ارائه خدمات به شهروندان، انطباق سیاست های کلان مدیریت شهری در خصوص شهرداری الکترونیک با اسناد فرادستی و ابلاغی، راهبری و نظارت بر زیرساخت ها و اجرای میز خدمت غیرحضوری و چارچوب شهرداری الکترونیک، بررسی اولویت بندی مناطق شهرداری در جهت توسعه و فراگیری شهرداری الکترونیک و خدمات هوشمند و نظارت مستمر بر حسن عملکرد اجرای شهرداری الکترونیک و اتخاذ تصمیمات اصلاحی و بهبود آن اشاره کرد.

   همچنین دیگر وظایف این شورا شامل پایش و نظارت بر طراحی، بهبود و مهندسی مجدد فرآیندهای کلیدی و فرآیندهای پیاده سازی شده در سامانه ها و تبیین رویکردهای کلان فرآیندی، بررسی نتایج رضایت سنجی شهروندی حاصل از اجرای شهرداری الکترونیک و اتخاذ تصمیمات اصلاحی و بهبودی، حضور مستمر و فعال در جلسات شورا و جدیت در اجرا و پیگیری تحقق مصوبات و ارائه گزارش های مدیریتی لازم و ارزیابی بهره وری خدمات غیرحضوری ارائه شده در حوزه های خدمتی تخصصی می‌ شود.

   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 384
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .