•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 129
   کد: 198414
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

   زیباسازی بصری و شست و شوی معابر سطح منطقه 11 طی هفته اخیر

   سرپرست شهرداری منطقه 11 از بهبود فضای بصری منطقه و شست و شوی معابر سطح منطقه طی هفته اخیر خبر داد.
   زیباسازی بصری و شست و شوی معابر سطح منطقه 11 طی هفته اخیر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی با بیان این خبر اظهار کرد: شستشوی میله پرچم ها، جداول، گاردریل و هندریل ها، ایستگاه های اتوبوس، سرویس های بهداشتی وپل های هوایی عابر پیاده درسطح منطقه از مهم ترین اقدامات حوزه خدمات شهری است که با تلاش شبانه روزی کارکنان این حوزه در طول هفته اخیر صورت گرفته است.
   وی از نصب المان های موضوعی در مناسبت های مختلف خبرداد و افزود: ترمیم مبلمان شهری و حذف نازیبایی ها همچون سد معبر و جمع آوری وسایل زائد از سطح منطقه از دیگر اقداامت این حوزه، به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان است.
   سرپرست شهرداری منطقه 11 بیان کرد: رفع نقص آذین بندی ها، تعویض لامپ های سوخته، ریسه و روشنایی ها نیز از از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
   عرب احمدی بیان کرد: در راستای زیباسازی منظر عمومی و حاشیه معابر، عملیات هرس و فرمدهی درختان در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفته است.
   وی اضافه کرد: تلاش تمامی کارکنان این منطقه ایجاد محیطی ایمن، بانشاط و پویا برای تمامی شهروندان منطقه است و این امر با همکاری خود شهروندان و نظرات مشورتی آنان به شهرداری محقق خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 129
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .