•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 180
   کد: 198532
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی؛

   واگذاری کل اراضی مازاد بستر و حریم رودخانه کشف رود به شهرداری مشهد

   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: کل اراضی مازاد بستر و حریم رودخانه کشف رود به طول ۸۲ کیلومتر از محدوده شاهنامه تا پنج کیلومتر بعد از شهرک صنعتی چرمشهر به شهرداری مشهد واگذار می‌شود.
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد یزدان‌پناه با بیان این خبر اظهار کرد: با عنایت به مشکلات اجرایی در طرح سامان دهی رودخانه کشف رود و کمیته منابع اعتباری دولتی و بر اساس ابتکار استاندار، کل اراضی مازاد بستر و حریم کشف رود واقع در محدوده و حریم شهر مشهد که به‌منظور نزدیکی با بافت شهری مشهد و تصرفات غیرقانونی، فاضلاب جاری، کشت و کار محصولات کشاورزی با فاضلاب خام و تهدید سلامت شهروندان و زائران مرقد مطهر رضوی، از سالیان گذشته همواره بزرگ‌ترین چالش زیست‌محیطی شهر مشهد بوده است؛ هفته گذشته و در جلسه نهایی کارگروه سامان دهی و احیای رودخانه کشف رود در قالب مدیریت واحد اجرایی به شهرداری مشهد واگذار شد.

   وی افزود: در این زمینه با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و سرمایه‌گذاری شهرداری و بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های عمرانی، مشکلات زیست‌محیطی موجود و تهدید سلامت شهروندان مرتفع می‌شود.

   تعداد بازدید: 180
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .