•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 368
   کد: 198555
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   همزمان با روز جهانی دوچرخه سواری؛

   250 دوچرخه سوار مشهدی مسیر بوستان ملت تا میدان شهدا را رکاب زدند

   همزمان با روز جهانی دوچرخه سواری و با مشارکت شهرداری مشهد و سمن های مردم نهاد جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری با شرکت در همایشی به مناسبت این روز، مسیر بوستان ملت تا میدان شهدا را در کنار 250 دوچرخه سوار مشهدی رکاب زدند.
   همزمان با روز جهانی دوچرخه سواری؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، صبح امروز و به مناسبت روز جهانی دوچرخه سواری، همایشی با حضور 250 دوچرخه سوار مشهدی برگزار شد.
   در این همایش که درآن جمعی از اعضای شورای شهر، مدیران عامل سازمان ها و مدیران حوزه عمران وحمل ونقل عمومی شهرداری مشهد نیز حضور داشتند، دوچرخه سواران، مسیر ویژه دوچرخه سواری بوستان ملت تا میدان شهدا را رکاب زدند.
   گفتنی است که در پایان این همایش به قید قرعه به 12 نفر از شرکت کنندگان دوچرخه اهدا شد.
   همچنین از این پس سه شنبه هر هفته مدیران و کارکنان حوزه عمران و حمل ونقل عمومی شهرداری مشهد در همایش دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودرو شرکت خواهند کرد که در پایان این همایش به شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی اهدا خواهد شد.
   تمامی ادارات حمل و نقل و ترافیک مناطق 13 گانه شهرداری مشهد نیز موظف به مشارکت و حضور در این همایش که هر هفته در یکی از مسیرهای ویژه دوچرخه سواری منتهی به میدان شهدا برگزار می شود، شده اند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 368
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .