•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 65
   کد: 200301
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   صدور 360 مورد اخطاریه سد معبر طی خردادماه سال جاری

   شهردار منطقه دو از صدور 360 اخطاریه سد معبر طی ماه گذشته در این منطقه خبر داد.
   صدور 360 مورد اخطاریه سد معبر طی خردادماه سال جاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با اعلام این خبر اظهار کرد: این اخطاریه‌ها بیشتر مربوط به مزاحمت شغلی برخی از کسبه، خاک، نخاله و... بوده است.
   وی افزود: عدم وجود سد معبر در شهر تأثیر به سزایی در زیبا سازی چهره شهر دارد و برطرف شدن مشکلات موجود در سد معبر نیازمند فرهنگ سازی در میان شهروندان است.
   شهردار منطقه دو با بیان اینکه این منطقه به لحاظ جمعیت و وسعت یکی از پر ترددترین مناطق شهری است، بیان کرد: به همت اداره خدمات شهری این منطقه و به منظورآرامش و رفاه حال شهروندان و زائران، برای جمع‌آوری دست‌فروشان و دوره‌گردان در سطح منطقه اقدامات خوبی صورت گرفته است که در این زمینه 121 دستفروش جمع آوری شده است.
   قربانی خاطرنشان کر: سد معبر ایجاد شده توسط دستفروشان، نصب دکه‌های غیرمجاز، تخلیه نخاله، ریختن مصالح، آجر و سیمان در معابر عمومی بدون مجوز شهرداری، توقف اتومبیل در مکان‌های غیرمجاز، وسایط ‌نقلیه جهت فروش کالا، اشغال پیاده‌روها و میادین از مصادیق سد معبر است.
   وی اضافه کرد: همچنین در راستای رفع نازیبایی های شهر و سامان دادن به فضای شهری به عنوان محیط زندگی شهروندان، علاوه بر جمع آوری 804 تابلوهای نازیبا، نسبت به جمع آوری تابلوی های فاقد مجوز نیز اقدام شده است.
   شهردار منطقه دو گفت: علاوه بر این بنرهای اطلاع‌رسانی ممنوعیت نصب چادر در سطح منطقه و بوستان ها نصب شده است و چنانچه زائران و مسافران به دلیل عدم اطلاع و آگاهی از این موضوع اقدام به نصب چادر در بوستان های سطح منطقه کردند، اکیپ‌های رفع تخلفات منطقه تذکرات لازم را در خصوص مخاطرات نصب چادر به زائران ارائه و آنها را به محل‌های اسکان مجاز هدایت خواهند کرد.
   حافظ تصریح کرد: در خرداد ماه سال جاری157 مورد تذکر و جمع آوری چادرخواب، 121مورد جمع آوری دستفروشی و 524 مورد زباله گردی و به منظور کنترل بیماری‌های قابل انتقال بین حیوان و انسان و از طریق شناسایی کانون‌های تجمع این سگ‌ها 143 قلاده سگ از محدوده منطقه جمع آوری شده است. 

   تعداد بازدید: 65
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .