•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 68
   کد: 200304
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   مشارکت و همکاری منطقه یک با هیآت مذهبی در ویژه برنامه های دهه کرامت

   شهردار منطقه یک از همکاری این منطقه در ویژه برنامه های دهه کرامت با هیأت مذهبی به مدت پنج شب در میدان احمد آباد این منطقه خبر داد.
   مشارکت و همکاری منطقه یک با هیآت مذهبی در ویژه برنامه های دهه کرامت

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: برگزاری این ویژه برنامه در راستای ایجاد نشاط و احساس شادابی در بین شهروندان و همکاری با هیآت مذهبی است و این برنامه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی در میدان احمد آباد این منطقه به مدت پنج شب در حال اجرا است.
   وی افزود: کلیه موارد پروتکل های بهداشتی در این مراسم رعایت شده و از شهروندان درخواست می شود در ساعات برگزاری این ویژه برنامه یعنی ساعت 18 الی 22 با رعایت اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در این برنامه ها شرکت کنند.
   شهردار منطقه یک بیان کرد: یکی از وظایف این اداره همکاری و مشارکت با نهادهای مردم نهاد بوده و یکی از راه های موفقیت در کسب رضایت شهروندان، به وجود آمدن حس تعلق و نقش آفرینی در مدیریت شهری است که در این راستا شهرداری منطقه یک از تمام امکانات موجود بهره گرفته است.
    

   تعداد بازدید: 68
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .