•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 63
   کد: 200349
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   جمع آوری 15 هزار تن زباله از سطح منطقه شش طی سه ماه گذشته

   شهردار منطقه 6 از صرف اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال برای جمع آوری زباله از سطح منطقه خبر داد.
   جمع آوری 15 هزار تن زباله از سطح منطقه شش طی سه ماه گذشته

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با اعلام این خبر اظهار کرد: جمع آوری زباله، تنظیف و رفت و روب معابر و محلات یکی از عمده فعالیت هایی است که به صورت منظم و مستمر و در راستای رفاه حال شهروندان و پاکسازی محیط شهری از آلودگی ها انجام می شود.
   وی به صرف اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال برای جمع آوری زباله در سه ماه گذشته اشاره کرد و افزود: با این اعتبار حدود 15 هزار تن زباله از سطح منطقه جمع آوری شده است.
   شهردار منطقه 6 با اعلام این موضوع که هر بی‌ نظمی کوچکی سیمای شهر را خراب می‌کند، بیان کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات حال حاضر ما در منطقه زباله‌ هایی است که خارج از زمان تعیین‌ شده مقابل منازل شهروندان قرار می‌گیرد. لذا از شهروندان خواهشمندیم برنامه جمع‌آوری زباله‌ها را که از طریق بنر اطلاع‌رسانی شده است رعایت کنند و در ساعات مقرر کیسه زباله خود را بیرون از منزل قرار دهند.
   حیدری گفت: برای جمع‌آوری صحیح این زباله‌ها باید میان پاکبانان شهرداری و شهروندان هماهنگی به وجود آید تا در زمان مشخصی که مأموران شهرداری اعلام می‌کنند شهروندان زباله‌های خود را کنار در منزل خود قرار دهند.

    

    

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .