•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 114
   کد: 200375
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   اجرای 14رای قلع بنا در منطقه 3

   شهردار منطقه سه مشهد از اجرای 14رای قلع بنا در ابتدای تخلف طی روز گذشته و امروز خبر داد .
   اجرای 14رای قلع بنا در منطقه 3

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی برخورد با متخلفان ساختمانی را احقاق حقوق شهروندان دانست و اظهار کرد: باید برای تامین ایمنی و آسایش شهروندان از تمامی توان قانونی درجهت مقابله با ساخت و سازهای غیر قانونی و بدون مجوز استفاده کرد.
   وی با تاکید بر این که با متخلفین ساختمانی برابر ماده صد قانون شهرداری ها و ماده 543 قانون مجازات اسلامی با جدیت برخورد خواهد شد، افزود: پس از طی مراحل قانونی و با توجه به ابتدای وقوع تخلف در خیابان های طبرسی شمالی ، کشمیری و حریم شهر مطابق قانون رفتار و این ساختمان با رعایت تشریفات قانونی و هماهنگی با مراجع ذیربط توسط اداره نظارت بر ساخت و سازهای منطقه 3 تخریب شده است.
   شهردار منطقه سه مشهد بیان کرد: اجرای این رای ها به منظور صیانت از حقوق شهروندان، برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی، ساخت و سازهای غیر مجاز و فاقد استحکام بنا بوده است .
   فرقانی از اجرای 114رای قلع بنا از ابتدای سال جاری در حریم و داخل منطقه خبر داد و خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: قبل از انجام هرگونه معاملات ملکی به شهرداری مراجعه کرده و در خصوص ملک مد نظر استعلام گرفته و از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و فاقد ضوابط و مقررات شهرسازی خودداری کنند و در صورت مشاهده ساخت و ساز غیر قانونی در محدوده منطقه سه شهرداری مشهد با شماره های 137و 37340070، اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه سه تماس حاصل کنند.
    

   تعداد بازدید: 114
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .