•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 204
   کد: 200392
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   سرپرست اداره شهر همگان شهرداری مشهد؛

   توجه به گروه خاص اولویت اصلی شهر همگان است

   سرپرست اداره شهر همگان شهرداری مشهد گفت: اداره شهر همگان پیرو مصوبه شورای اسلامی در آذر ماه سال گذشته با محوریت شهر همگان و در راستای حمایت از گروه های خاص ذیل اداره کل حوزه شهردار تاسیس شده است. شهر همگان بنا دارد در پروژه های شهری توجه خود را به گروه های خاص (کودکان، زنان و افراد دارای معلولیت، جانبازان و سالمندان) متمرکز کند.
   توجه به گروه خاص اولویت اصلی شهر همگان است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فاطمه باقری در خصوص فعالیت کاری اداره شهر همگان، اظهار کرد: اداره شهر همگان بنا دارد تمرکز بیشتری در پروژه های شهری که مرتبط با گروه های خاص بوده یا به نوعی با حقوق و منافع این گروه ها گره خورده است، را داشته باشد. همچنین جنس فعالیت های این اداره با توجه به جنس ماموریت ها در حوزه شهردار، نظارت و پیگیری است.
   وی افزود: یکی از مهم ترین دلایل تاسیس این اداره، تجمیع و متمرکزسازی ظرفیت ها و امکانات شهری در راستای تحقق شهر همگان است که موجب افزایش بهره وری توان و منابع سازمانی در حوزه گروه های خاص خواهد شد.
   سرپرست اداره شهر همگان شهرداری مشهد بیان کرد: یکی از راه های تحقق شهر همگان؛ فرهنگ سازی، آموزش و آگاهی بخشی در حوزه گروه های خاص (خارج و داخل این گروه) است.
   باقری خاطرنشان کرد: در زمستان سال گذشته بالغ بر 55 نشست با مدیران شهری انجام شد که عمده محور این گفت و گو ها، شناسایی پروژه های شهری مرتبط با حوزه گروه های خاص بود. این امر علاوه بر پیگیری ماموریت اصلی این اداره سبب شد تا بین مدیران شهری نسبت به این مفهوم حساس سازی صورت گیرد و با این مفهوم آشنا شوند. این اتفاق باید نسبت به بدنه شهرداری نیز رخ دهد. یکی از مهم ترین دلایل برگزاری جشنواره نظام پیشنهادات در خرداد ماه سال جاری، همین اصل بوده است.
   وی اضافه کرد: هر چند در این اقدام تا جامعه آرمانی و مدینه فاضله فاصله داریم و کار بسیار دشوار است، اما مهم عزم جدی در این زمینه و آغاز این ماموریت است.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .