•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 167
   کد: 202202
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
   معاون فنی و اجرایی سازمان عمران شهرداری مشهد خبر داد؛

   قرارگیری پروژه احداث ساختمان پردیس تئاتر در مرحله پایانی عملیات خاکبرداری

   معاون فنی و اجرایی سازمان عمران شهرداری مشهد از قرارگیری پروژه احداث ساختمان پردیس تئاتر در مرحله پایانی عملیات خاکبرداری خبرداد.
   قرارگیری پروژه احداث ساختمان پردیس تئاتر در مرحله پایانی عملیات خاکبرداری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هادی معتمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یکی از پروژه‌های مهمی که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد طراحی و اجرای آن آغاز شده، احداث پردیس تئاتر مشهد است. این پروژه براساس نیاز فضای فرهنگی، هنری و ظرفیت بسیار خوب تئاتر مشهد که بدون زیرساخت ‌های لازم در این زمینه بوده در دستور کار قرار گرفته است.

   وی با بیان اینکه این پروژه به صورت سه شیفت و به صورت شبانه روزی اجرا شده تا تاخیرات پروژه جبران شود، افزود: فعالیت این پروژه در ۱۳ هزار متر زیر بنا آغاز شده و در فاز اول پروژه که شامل ساخت بلک‌ باکس با زیربنای ۶ هزار مترمربع بوده تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ آماده بهره برداری می شود.

   معاون فنی و اجرایی سازمان عمران شهرداری مشهد تاکید کرد: اجرای پردیس تئاتر شهر مشهد توسط معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به سازمان عمران سپرده شده و برای آن در فاز اول حدود ۶۵ میلیارد تومان اعتبار پیش ‌بینی شده که نزدیک به ۴۵ میلیارد تومان آن در بودجه امسال دیده شده است.

   معتمدی خاطرنشان کرد: گفتنی است این پروژه در مراحل پایانی عملیات خاکبرداری قرار دارد.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .