•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 184
   کد: 202241
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

   اجرای رای قلع بنا در بولوار مشکینی منطقه 10 مشهد

   شهردار منطقه 10 مشهد با اشاره به لزوم برخورد با متخلفان ساختمانی، از اجرای یک رای قلع بنا در بولوار مشکینی این منطقه، با حضور آقای ایاز مدیرکل نظارت برساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد شهرداری مشهد خبر داد.
   اجرای رای قلع بنا در بولوار مشکینی منطقه 10 مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی را در راستای صیانت از حقوق شهروندان دانست و افزود: باید برای تامین ایمنی و آسایش شهروندان از تمامی توان قانونی درجهت مقابله با ساخت و سازهای غیر قانونی و بدون مجوز استفاده کرد.
   وی ادامه داد: باتوجه به احداث این بنا بدون اخذ پروانه و مجوز های لازم و پس از ارجاع پرونده این ملک به کمیسیون ماده 100 و اخذ رای، اداره نظارت برساخت و سازهای منطقه، نسبت به اجرای رای قلع بنا در طبقات همکف و چهارم یک ساختمان به مساحت 210 متر در بولوار مشکینی، مشکینی 55، اقدام کرد.
   شهردار منطقه 10 مشهد تصریح کرد: ساختمان‌های فاقد پایانکار، استحکام بنای لازم جهت تامین امنیت و آسایش مالکین را ندارد و شهروندان باید قبل از هر گونه خرید و فروش ملک با مراجعه به شهرداری، از قانونی بودن ساخت و سازها و دارا بودن پایانکار ساختمان اطمینان حاصل نمایند.
    

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 5
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .