•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 125
   کد: 202271
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲

   اصلاح هندسی و اجرای طرح تقدم عابر پیاده در خیابان سطح شهرداری منطقه هشت

   سرپرست شهرداری منطقه هشت از اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در تقاطع ملک الشعرا بهار-جهاد، امام خمینی (ره)- امام خمینی 80، کوهسنگی- الندشت، کوهسنگی- ملاصدرا، کوهسنگی- ابوذر، کوهسنگی- امیر کبیر و کوهسنگی- رضا با اعتبار بالغ بر 13 میلیارد ریال خبر داد.
   اصلاح هندسی و اجرای طرح تقدم عابر پیاده در خیابان سطح شهرداری منطقه هشت

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با اعلام این خبر اظهار کرد: این طرح در راستای ارتقا سطح فرهنگ ترافیکی، با هدف ایجاد انضباط حرکتی عابران و خودروهای سواری در مرحله نخست تقاطع های خیابان امام خمینی(ره)، بهار، امام خمینی(ره) (چهار راه لشگر تا بازار حکیم) و خیابان بهار با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان به اجرا در آمد و در مرحله دوم طرح تقاطع های ملک الشعرا بهار-جهاد ، امام خمینی (ره) - امام خمینی 80 ، کوهسنگی- الندشت، کوهسنگی- ملاصدرا، کوهسنگی- ابوذر، کوهسنگی- امیر کبیر و کوهسنگی- رضا با اعتبار 13 ریال در دستور کار اجرا قرار گرفت.
   وی افزود: باید با مدیریت صحیح و برنامه در حوزه مدیریت شهری و مهندسی ترافیک، به دنبال تردد آسان و ایمن باشیم تا با اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در آرام‌سازی ترافیک و کاهش ترافیک و آلودگی‌های صوتی و زیست محیطی گام برداریم.
   سرپرست شهرداری منطقه هشت اهداف اجرای این پروژه بزرگ را افزایش ایمنی عبور عرضی عابرین پیاده، افزایش سطح فرهنگ عابرین پیاده و استفاده از محل های مشخص شده و شاخص کردن محل عبور عابر پباده برای رانندگان دانست و گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه 13میلیارد ریال است.

    

   تعداد بازدید: 125
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .