•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 124
   کد: 202298
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲

   آذین بندی و نورپردازی معابر منطقه چهار شهرداری مشهد

   شهردار منطقه چهار مشهد از آذین بندی، فضاسازی و نورپردازی معابر این منطقه همزمان با اعیاد خجسته قربان و غدیر و دهه ولایت خبر داد.
   آذین بندی و نورپردازی معابر منطقه چهار شهرداری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه ولایت اظهار کرد: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش نشاط و شادابی بین شهروندان همزمان با فرارسیدن این اعیاد قربان و غدیر خم، معابر این منطقه آذین بندی فضاسازی و نورپردازی شد.
   وی افزود: هرساله در ایاد خجسته و روزهای عید نوروز تقاطع های غیر همسطح، میادین و آیلندهای سطح منطقه چهار با پرده های ستونی و بیرقی الوان و پرچم ایران فضاسازی می شود.
   شهردار منطقه چهار بیان کرد: در همین راستا همزمان با اعیاد قربان و غدیر خم در سال جاری نیز تقاطع غیر همسطح فجر، معابر و شریان های اصلی سطح منطقه با استفاده از 300 پرده الوان و ریسه های پارچه ای رنگی زیباسازی شده است.
   غلامی به ریسه های نوری نصب شده در سطح منطقه اشاره کرد و گفت: نورپردازی معابر، یکی از موثرترین روش ها برای زیباسازی معابر شهری و ایجاد نشاط در فضاهای عمومی شهر مخصوصا در شب ها است.
   وی با بیان اینکه هرساله و در زمان های مختلف نورپردازی ها و ریسه های فرسوده سطح منطقه رفع نقص و در مواردی تعویض می شود، اضافه کرد: به همین منظور همزمان با اعیاد قربان و غدیر ضمن اصلاح نورپردازی های سطح منطقه، آذین بندی های موجود از طریق تعویض هزار و 400 لامپ رفع نقص شده است.
   شایان ذکر است نصب دو المان شمسه در تقاطع طبرسی جنوبی و بولوار شهید مفتح و تقاطع بولوار شهید مفتح و ابوریحان و همچنین نصب هفت المان نوری گل به صورت عرضی در خیابان ایثار از دیگر اقدامات این منطقه برای زیباسازی محیط شهری در این ایام خجسته است.
    

   تعداد بازدید: 124
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: