•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 137
   کد: 202317
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲

   جمع آوری بیش از 60 هزار تن خاک و نخاله و سرشاخه در منطقه 10 مشهد

   شهردار منطقه 10 مشهد گفت: طی چهار ماهه ابتدای سال جاری بیش از 60 هزار تن، خاک، نخاله و سرشاخه از سطح این منطقه جمع آوری شده است.
   جمع آوری بیش از 60 هزار تن خاک و نخاله و سرشاخه در منطقه 10 مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ دپوی خاک توسط برخی مردم را از معضلات مدیریت شهری عنوان و اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت شهروندان در جمع‌آوری و انتقال نخاله‌های ساختمانی، از انباشته شدن خاک در سطح شهر جلوگیری شود زیرا وجود خاک و نخاله منظر شهری را دچار آسیب کرده و مشکلات بهداشتی و ترافیکی را ایجاد می کند.
   وی با اشاره به اینکه انباشت نخاله‌های ساختمانی می‌تواند موجب بروز بیماری سالک شود، افزود: قطعا شهروندان درحفظ سلامت جامعه و رعایت جنبه ‌های پیشگیری می‌ توانند تعامل و همکاری خوبی با شهرداری داشته باشند.
   شهردار منطقه 10 با اشاره به جمع آوری 60 هزار تن خاک و نخاله و سرشاخه در چهارماهه ابتدایی سال جاری، گفت: همچنین در راستای پاکسازی محیط زندگی شهروندان و جلوگیری از شیوع بیماری‌های مختلف در این مدت نسبت به جمع آوری سگ های ولگرد نیز اقدام شده است.

    

   تعداد بازدید: 137
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .