•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 204
   کد: 202659
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
   شهردار مشهد؛

   اقدامات ما در ایام محرم و صفر باید هماهنگ و برندساز باشد

   شهردار مشهد گفت: در حال حاضر مناسبت های زیادی همچون ایام ماه محرم و صفر در پیش رو است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسمات به صورت سنتی همچون گذشته وجود ندارد اما این امکان وجود دارد که مجموعه اقدامات خود را به سمت یک کار هماهنگ، موثر و برندساز سوق دهیم.
   اقدامات ما در ایام محرم و صفر باید هماهنگ و برندساز باشد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در جلسه ستاد خیرین «شهر یار» در خصوص دستورالعمل نذر نان و ماسک که در این جلسه مطرح شد، اظهار کرد: در مشهد یکسری خیریه و مجموعه هایی خیرین وجود دارد که ستاد خیرین «شهر یار» فرصت مناسبی برای حمایت، پشتیبانی، حمایت و هماهنگی از آنان است.
   وی افزود: به جهت نهادینه کردن برند خیرین «شهر یار»، باید اقداماتی ورای یک مجموعه خیریه صورت بگیرد، بدین گونه که اقدامات آن باید دارای گستره اثرگذاری اجتماعی بیشتری باشد.
   شهردار مشهد بیان کرد: اوایل شیوع ویروس کرونا از شورا درخواست کردیم تا اجازه انجام اقداماتی را به ما بدهند که به این وسیله افراد حساس جامعه متوجه حمایت ما از آنان بشوند، در این راستا 65 هزار بسته معیشتی توزیع شد.
   کلائی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اینکه 450 نانوایی در حاشیه شهر وجود دارد که حدود یک میلیون و 100 هزار نفر را تحت پوشش خود قرار می دهد؛ عرضه نان به صورت رایگان یا 50 درصد کاهش قیمت از دیگر برنامه های درخواستی ما بود که پس از بررسی به دلیل اینکه رایگان کردن نان زمینه اسراف را فراهم می کند، مقرر شد نان با 50 درصد کاهش عرضه شود.
   وی اضافه کرد: در حال حاضر مناسبت های زیادی همچون ماه محرم در پیش رو است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسمات به صورت سنتی همچون گذشته وجود ندارد اما این امکان وجود دارد که مجموعه اقدامات خود را به سمت یک کار هماهنگ، موثر و برندساز سوق دهیم.

   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .