•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 349
   کد: 203361
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   برگزاری آزمون تخصصی استعدادیابی حوزه مالی در شهرداری مشهد

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: آزمون تخصصی استعدادیابی حوزه مالی ویژه داوطلبان ثبت نام کننده امروز به صورت غیرحضوری در سطح ستاد، معاونت ها و سازمان های شهرداری مشهد برگزار می شود.
   برگزاری آزمون تخصصی استعدادیابی حوزه مالی در شهرداری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی با بیان این مطلب، اظهار کرد: باتوجه به حساسیت فعالیت های حوزه های مالی و حسابداری که سهم موثری در امور عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و خدماتی مدیریت شهری دارد. دانش، مهارت و کارآمدی نیروی انسانی از اهمیت به سزایی برخوردار است؛ لذا شناسایی استعدادها و سطح اطلاعات همکاران در راستای مدیریت بهینه منابع انسانی در این حوزه به ما کمک خواهد کرد.
   وی با بیان اینکه پایش میزان تسلط همکاران بر قوانین، دستورالعمل ها و رویه های جاری حوزه فعالیت های مالی در شهرداری و همچنین میزان آگاهی از علوم مدیریت حسابداری و حسابرسی از جمله اهداف برگزاری آزمون امروز است، افزود: به منظور ایجاد آمادگی هرچه بهتر داوطلبان برای حضور در این آزمون، پیش تر جزوه آموزشی متناسب با موضوع تدوین و در دسترس کلیه کارکنان قرار گرفته بود.
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: گفتنی است که آزمون امروز راس ساعت 13:30 دقیقه به مدت 70 دقیقه از طریق سامانه ارزیابی منابع انسانی (سام) به آدرس اینترنتی Sam.pardismgt.ir برگزار می شود و میانگین زمان پاسخگویی به هر سوال یک دقیقه است. همچنین در این آزمون 475 نفر در سطح کارشناس و مسئول امور و 65 نفر از مدیران حوزه امور مالی و حسابداری شهرداری مشهد باهم به رقابت می پردازند.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 349
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .