•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 239
   کد: 204583
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

   کنترل و نظارت بر بیش از 11هزار خودرو باری در 5 ماه اول سال جاری

   مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد گفت: در پنج ماهه نخست امسال 11هزار و 509 خودرو باری رصد یا اعمال قانون شده اند.
   کنترل و نظارت بر بیش از 11هزار خودرو باری در 5 ماه اول سال جاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی باخرد با بیان این خبر اظهار کرد: همچنین در این مدت از تردد هشت هزار و 846 خودرو در سطح شهر جلوگیری شده است و به کنارگذر شمالی هدایت شده اند.
   وی با اشاره به آثار مخرب حمل اضافه بار بر زیرساخت راه‌ های شهری و خطراتی که برای سایر خودروها دارد، افزود: از بین یک هزار و 476 خودروی باری سنگین که مورد بررسی و کنترل قرار گرفته، 520 مورد به دلیل رعایت نکردن میزان بار مجاز، اعمال قانون و 45 مورد به پارکینگ هدایت شده اند.
   باخرد بیان کرد: از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه هشت هزار و 434 پروانه اشتغال و فعالیت برای شرکت ها و افراد متقاضی حوزه حمل بار صادر شده است.
   وی اضافه کرد: تیم های نظارت و بازرسی این سازمان به صورت مستمر تردد ناوگان باری را در سطح شهر رصد کرده و برابر قانون با متخلفین برخورد می‌ کنند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 239
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .