•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 198
   کد: 204647
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد؛

   کارخانه نوآوری بهترین مرکز برای صاحبان فکر و اندیشه است

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کارخانه نوآوری بهترین مرکز برای صاحبان فکر و اندیشه است.
   کارخانه نوآوری بهترین مرکز برای صاحبان فکر و اندیشه است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدحسین ودیعی در حاشیه بازدید از کارخانه نوآوری به همراه سرپرست حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، اظهار کرد: این فضا در گذشته یک مکان قدیمی بود و به عنوان یک مرکز صنعتی در دهه های 40 و 50 برای مشهدی ها شناخته شده بود.
   وی افزود: بعد از آن این کارخانه از این مکان به شهرک صنعتی منتقل شد و سال های سال این مکان بلااستفاده قرار گرفته بود. سرانجام به این نتیجه دست پیدا کردیم که این فضا را به یک مرکز نوآورانه تبدیل کنیم.
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: ما دو راهبرد اساسی را در کمیسیون اقتصادی از ابتدای دوره پنجم تدوین و پیگیری کردیم و در برنامه عملیاتی 1400 هم آن را لحاظ کردیم. راهبرد اول این بود که بتوانیم اموال و دارایی های شهرداری که به صورت راکد باقی مانده بود را به یک درآمد پایدار شهری تبدیل کنیم و در این رابطه پروژه های زیادی تعریف شده که این پروژه ها در بودجه سالانه نیز دیده می شود.
   ودیعی خاطرنشان کرد: راهبرد دوم کمک به رونق سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهری است تا شهرداری برای کسانی که مایل به مشارکت در این بخش هستند، زیرساخت های لازم و اولیه را فراهم کند که در این بخش ما به دنبال منفعت و سودآوری اقتصادی نخواهیم بود.
   وی با بیان اینکه کارخانه نوآوری بهترین مرکز برای صاحبان فکر و اندیشه است، تصریح کرد: افراد صاحب اندیشه های نوآورانه و اقتصادی می توانند به بهترین شکل از این فضا استفاده کنند.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 198
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .