•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 200
   کد: 204935
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد در مرکز 137 خبر داد؛

   نوسازی و مکانیزه کردن 100 درصد ناوگان خدمات شهری/ کارگر فوتی ناشی از کرونا نداشته ایم

   مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: نوسازی همه ماشین آلات ناوگان خدمات شهری انجام شده و در حال حاضر، خودروی غیرمکانیزه در خدمات شهری شهرداری مشهد نداریم.
   نوسازی و مکانیزه کردن 100 درصد ناوگان خدمات شهری/ کارگر فوتی ناشی از کرونا نداشته ایم

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد که در ادامه نهضت پاسخگویی، با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، پاسخگویی تماس های شهروندان بود، اظهار کرد: ما در شهرداری مشهد به خصوص در حوزه خدمات شهری، شهروند درجه یک و دو نداریم و همه مناطق شهر، هر روزه توسط پاکبانان نظافت شده و زباله همه معابر نیز جمع آوری می شود.
   وی با تاکید بر مشارکت شهروندان در حوزه خدمات شهری، افزود: خوشبختانه با اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته، با اینکه عوامل اجرایی خدمات شهری، فعالیتشان مخاطرات فراوانی دارد اما تا این لحظه کارگر فوتی ناشی از کرونا نداشتیم.
   هیچ بدهی به پیمانکاران نداریم
   صحراگرد بیان کرد: خوشبختانه نوسازی ناوگان خدمات شهری، به اتمام رسیده و در حال حاضر خودروی غیرمکانیزه در حوزه خدمات شهری در سطح شهر مشهد نداریم، هم اکنون بیش از 300 دستگاه انواع ماشین آلات در این حوزه در حال خدمت رسانی به شهروندان است.
   وی اضافه کرد: حق و حقوق همه پاکبانان خدمات شهری، بر مبنای قانون کار و به موقع، پرداخت می شود، تا این لحظه، تمام مطالبات کارگری پرداخت و هیچ بدهی به پیمانکاران در حوزه خدمات شهری نداریم.
   پیگیری اختصاص توقفگاه برای ماشین آلات خدمات شهری
   مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه شهر مشهد به عنوان برند آراستگی شهری و زیبایی از حیث نظافت، سرآمد همه کلان شهرهای کشور شده است، گفت: همه ماشین آلات خدمات شهری را ملزم ساخته ایم قبل و بعد از ورد به پست، نظافت و گند زدایی خودرو به ماده جرمی ساید صورت گیرد، در کنار این خودروها، چهار هزار و 700 گاری پسماند نیز هر روزه با جرمی ساید، گندزدایی می شود.
   صحراگرد خاطرنشان کرد: بر اساس درخواست های مردمی 137، در حال پیگیری برای اختصاص مکانی مناسب به عنوان توقفگاه خودروهای خدمات شهری هستیم تا از پارک این خودروها در معابر شهری جلوگیری شود و این خودروها مزاحمتی برای شهروندان نداشته باشد.
   اجرای عملیات ضربتی برای جمع آوری سگ های ولگرد در مناطق پیرامونی
   وی ادامه داد: وجود سگ ولگرد در مناطق شهری منجر به جریمه 70 هزار تومانی پیمانکار مربوطه می شود و بر اساس درخواست های مردمی 137، مقرر شده است در مناطق پیرامونی که حضور سگ های ولگرد نیز بیشتر است، با اختصاص خودروهای بیشتر، اقدامی ضربتی برای جمع آوری این سگ ها انجام شود.

    

   تعداد بازدید: 200
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .