•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 134
   کد: 204947
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   آغازطرح بهسازی و زیباسازی ناوگان اتوبوسرانی

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، از آغاز طرح بهسازی و زیبا سازی ناوگان اتوبوسرانی خبرداد.
   آغازطرح بهسازی و زیباسازی ناوگان اتوبوسرانی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه پس از چند سال استفاده از اتوبوس ها، برخی از آنها دچار شکستگی صندلی، آسیب دیدن میله های داخلی و نازیبایی های بصری بر اثر چسباندن پوسترهای مختلف تبلیغاتی می شوند، یکی از موضوعات مورد توجه رسیدگی به آراستگی و بهسازی اتوبوس ها است.
   وی افزود: بر همین اساس مدتی است که طرح بهسازی ترمیم داخلی، پاکسازی ناوگان از استیکر های تبلیغات بدنه و اورهال قوای محرکه اتوبوس های فعال در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد آغاز شده است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد بیان کرد: در این طرح علاوه بر نصب کولر بر روی اتوبوس های فاقد کولر، صندلی ها و میله های شکسته و آسیب دیده داخل اتوبوس و سایر قطعات مستهلک تعویض و بدنه و فضای داخلی از استیکرهای تبلیغاتی قدیمی پاکسازی می شود.
   حسینقلی زاده مقدم خاطرنشان کرد: در کنار بهسازی و زیباسازی ظاهری اتوبوس ها طرح نوسازی تعدادی از اتوبوس های فرسوده که قابلیت استفاده مجدد بعد از نوسازی را دارند، نیز از سال گذشته آغاز و در سال جاری ادامه پیدا می کند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 134
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .