•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 292
   کد: 204951
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد؛

   استفاده مناطق شهرداری از ظرفیت کمیته صیانت از حریم در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد از امکان استفاده مناطق شهرداری از ظرفیت کمیته صیانت از حریم در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز خبرداد.
   استفاده مناطق شهرداری از ظرفیت کمیته صیانت از حریم در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد در خصوص نظارت بر ساخت و سازها برای جلوگیری ناهنجاری ها، اظهار کرد: اداره کل نظارت بر ساخت و سازها و مقررات، یکی از ادارات مهم ذیل مجموعه معاونت شهرسازی است.
   وی با اشاره به برگزاری جلسه با معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌رضوی در خصوص جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز و نظارت بر آن افزود: در این جلسه کلیه انتظارت ما از دستگاه قضا در زمینه نظارت بر ساخت و سازهای غیر مجاز مطرح شد و مقرر شد که از این پس مناطق شهرداری نیز بتوانند از ظرفیت کمیته صیانت از حریم و قوه قضاییه در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و جلوگیری از انجام نشدن طرح تفصیلی استفاده کنند.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد بیان کرد: در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و بروز ناهنجاری های ناشی از آن، باید نظارت هایی ویژه در بخش حریم انجام شود که ما به عنوان متولی، پیگیر این امر هستیم. 

   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 292
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .