•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 186
   کد: 205246
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   شهردار منطقه چهار مشهد مطرح کرد؛

   حمایت از متقاضیان بسته های مشوق بازآفرینی بر اساس سیاست های شهرداری

   شهردار منطقه چهار مشهد گفت: طبیعتا شهرداری یکسری سیاست ها را در این بسته ها لحاظ می کند و با توجه به در نظر گرفتن این سیاست ها، از متقاضیان حمایت خواهیم کرد.
   حمایت از متقاضیان بسته های مشوق بازآفرینی بر اساس سیاست های شهرداری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی زه آب در خصوص تاثیر بسته های بازآفرینی در نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده منطقه، اظهار کرد: این بسته های تشویقی شامل یکسری مشوق هایی است که شهرداری آن را اعطا خواهد کرد.
   وی افزود: یکسری از تسهیلات نیز از طریق بانک مسکن و بنیاد مسکن در اختیار بافت های فرسوده قرار داده می شود که شامل 25 میلیون تومان وام بلاعوض و 50 میلیون تومان وام چهار درصد برای هر واحد است.
   شهردار منطقه چهار مشهد بیان کرد: این امر بسیار موثر خواهد بود و هنوز در بحث اجرایی شدن آن در ابتدای راه قرار داریم و امید داریم که در بستر آن معضلات و مشکلات موجود در مصوبه، حل شود.
   غلامی زه آب درباره میزان گره گشایی این بسته ها در مشکلات بازآفرینی، تاکید کرد: طبیعتا یکسری سیاست هایی را شهرداری در این بسته ها لحاظ می کند و با توجه به در نظر گرفتن این سیاست ها از متقاضیان حمایت خواهیم کرد.
   وی اضافه کرد: بافت های فرسوده دارای خیابان های بسیار کوچک با عرض کمی هستند و ساحتمان هایی که در گذشته در این مکان ها ساخته شده غیرمجاز و سست بوده و این بسته ها کمک می کند که علاوه بر نوسازی به بحث ایجاد پارکینگ نیز توجه شود.
   شهردار منطقه چهار مشهد ادامه داد: باید طبق ضوابط شهرسازی این خانه ها ساخت شود و این نوسازی و بازساری علاوه بر منظر زیبایی کمک شایانی به حفظ استقامت اسکلت های ساختنمانی می کند.
   غزاله شهیدی

    

   تعداد بازدید: 186
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .