•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 240
   کد: 205396
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

   نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برپا شده است/ امکان بازدید شهروندان از نمایشگاه از طریق فضای مجازی فراهم شده است

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، با اشاره به برپایی اولین نمایشگاه، پس از 6 ماه توقف به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برپا شده است.
   نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برپا شده است/ امکان بازدید شهروندان از نمایشگاه از طریق فضای مجازی فراهم شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در حاشیه بازدید از نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت»که با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس انجام شد، اظهار کرد: این نمایشگاه، اولین نمایشگاه شهر مشهد بعد از6 ماه توقف فعالیت های نمایشگاهی به دلیل شیوع ویروس کرونا است، که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شده است.
   وی افزود: در این نمایشگاه سعی شده است تا دستاوردهای نظامی و انتظامی و شجاعت های شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار داده شود.
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بیان کرد: نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» با همکاری شهرداری مشهد و تعامل بین بخشی با محوریت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی، در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع در محل نمایگشاه بین المللی مشهد در حال برگزاری است.
   خواجه نائینی خاطرنشان کرد: در کنار امکان بازدید حضوری مردم از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس، با رعایت پروتکل های بهداشتی، امکان بازدید مردم از طریق فضای مجازی نیز فراهم شده است.
   وی اضافه کرد: شهرداری مشهد، با در اختیار گذاشتن فضای نمایشگاهی و فضاهای تبلیغی شهر و همچنین برپایی غرفه از سوی پایگاه مقاومت حوزه بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر در برگذاری نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس مشارکت داشته است.
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: امیدواریم این نمایشگاه که به همت شهرداری و همکاری بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس برپا شده است، بتواند گوشه ای از تلاش ها و ایثارگری های شهدا و جهادگران هشت سال دفاع مقدس را به نمایش بگذارد.
   گفتنی است، در حاشیه این بازدید، جمعی از خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت مورد تقدیر قرار گرفتند.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .