•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 147
   کد: 205401
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهد؛

   نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» در400 غرفه برپا شده است

   فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهد ،گفت: نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع با حضور 42 سازمان، دستگاه دولتی، غیر دولتی و ارگان نظامی و انتظامی استان در بیش از400 غرفه در حال برگزاری است.
   نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» در400 غرفه برپا شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی، در حاشیه بازدید معاون مالی و پشتیبانی شهردار از نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد، هشت سال دفاع مقدس و مروری بر دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت از 31 شهریور در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است.
   وی با بیان اینکه برپایی این نمایشگاه تا ششم مهرماه ادامه خواهد داشت، افزود: شهرداری مشهد و بسیج شهدای شهرداری و شورای شهر مشهد الرضا(ع) در حوزه پشتیبانی و ایجاد زیرساخت ها در برپایی نمایشگاه مشارکتی فعال داشته اند.
   فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهد بیان کرد: کارکرد نمایشگاه ها به خصوص در زمینه دفاع مقدس، این است که به عنوان یک رسانه فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت را از نسل دفاع مقدس به نسل جدید ،جوانان و نوجوانان انتقال دهد که با توجه به حوزه های محتوایی که در این نمایشگاه ارائه شده است، فضای بسیار خوبی را در این زمینه شاهد هستیم.
   حسامی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا و همچنین امکان بازدید شهروندان از نمایشگاه به صورت مستقیم از طریق فضای مجازی درحال برگذاری است.
   فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهد، گفت: همچنین برنامه های غرفه شهرداری و بسیج در نمایشگاه «دستاوردهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت» نیز روزانه به صورت آنلاین از طریق فضای مجازی برای بازدید عموم پخش می شود.
   وی اضافه کرد: در گفت و گوهایی که با بازدید کنندگان از نمایشگاه داشته ایم، ضمن تقدیر از برپایی نمایشگاه بر ضرورت برپایی چنین نمایشگاه هایی برای نشر آثار دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جدید تاکید داشتند.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 147
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .