•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 271
   کد: 205686
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهرداری مشهد؛

   نگاه مدیریت شهری به بافت های فرسوده، بکارگیری مشارکت مردمی است

   مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهرداری مشهد گفت: نگاه شهرداری مشهد در مواجه با بافت های فرسوده، در نظر گرفتن مشوق است به این طریق بتواند عوامل و ساکنین منطقه را به وسیله مشوق ها به مشارکت دعوت کند.
   نگاه شهرداری مشهد به بافت های فرسوده، به کارگیری مشارکت مردمی است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی شاکری روش در جلسه شهرداری منطقه هشت مشهد با محوریت موضوع نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده، اظهار کرد: سازمان بازآفرینی مشهد دیرتر از سایر کلانشهرها تشکیل شده است.

   وی با اشاره به بافت تاریخی منطقه آبکوه، افزود: در گذشته در رابطه با این بافت اقداماتی صورت گرفته که به نتیجه نرسیده است.

   مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهرداری مشهد بیان کرد: در حال حاضر ما در منطقه آبکوه به دنبال پروژه اقتصادی نیستیم و هم اکنون کلیه پروانه ها را صفر کرده و برای اخذ پروانه هیچ ریالی از مردم مطالبه نداریم، در ازای این موارد نیز یکسری مشوقاتی لحاظ شده تا مردم خود پای کار بیایند.

   شاکری روش تاکید کرد: نگاه شهرداری مشهد در مواجه با بافت های فرسوده، در نظر گرفتن مشوق است به این طریق بتواند عوامل و ساکنین منطقه را به وسیله مشوق ها به مشارکت دعوت کند.

   وی اضافه کرد: در حاضر نگاه صرفا اقتصادی و کالبدی در بافت های فرسوده اتفاقی را رقم نمی زند. در بحث سند ملی بازآفرینی ما با پنج گونه بافت مواجه هستیم که یکی از آن ها بافت های تاریخی است.

   مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهرداری مشهد تاکید کرد: نگاه شهری در بحث بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده به کار گیری مشارکت مردمی است که با در نظر گرفتن مشوق ها این امر جدی تر دنبال می کند تا مردم و مالکان را سمت احیا و نوسازی سوق دهند.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .