•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 167
   کد: 205774
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
   مدیرکل برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خبرداد؛

   برگزاری جلسات تهیه و تنظیم لایحه اصلاح بودجه سال 1399 شهرداری مشهد، سازمان ها و شرکت های تابعه

   مدیرکل برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از برگزاری جلسات متعدد با هدف بررسی جزئیات آلبوم اصلاح بودجه پیشنهادی سال 99 سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری مشهد خبر داد.
   برگزاری جلسات تهیه و تنظیم لایحه اصلاح بودجه سال 1399 شهرداری مشهد، سازمان ها و شرکت های تابعه

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به اهمیت محاسبه قیمت تمام شده خدمات، طبق ابلاغ برنامه زمان بندی اصلاح بودجه سال 1399 مقرر شد، جلساتی از شهریور ماه برگزار شود که در این خصوص نیز مکاتبات و فرم های اطلاعاتی مورد نیاز به واحدهای اجرایی ارسال شد.
   وی افزود: جلسات مزبور با دستور کار بررسی اطلاعات و اعتبارات پیشنهادی حوزه های اجرایی در ردیف های اعتباری هزینه ای، تملک دارائی های سرمایه ای با نمایندگان کلیه حوزه های ستادی شهرداری مشهد و سازمان ها و شرکت های تابعه برگزار شد که امید است در موعد مقرر (پایان مهرماه 99) لایحه اصلاح بودجه سال 1399 شهرداری مشهد ، سازمان ها و شرکت های تابعه تهیه و تقدیم شورای اسلامی شهر شود.
   مدیرکل برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد، بیان کرد: جلسات اصلاح آلبوم بودجه تملک دارایی های سرمایه ای سال 99 هفته گذشته با حضور نمایندگان ستاد و معاونت ها به اتمام رسید و هم اکنون جلسات متمم و اصلاح بودجه 1399 سازمان ها و شرکت های تابعه در حال برگزاری است.
   بارانی گفت: مطابق با تقویم زمانی، جلسات متمم و اصلاح بودجه سازمان ها و شرکت های تابعه از شهریور ماه برگزار شده و اصلاح و متمم از حیث منابع درآمدی و هزینه های جاری در حال بررسی است به نحوی که تمامی مستندات سازمان ها و شرکت های تابعه از حیث قراردادها به طور دقیق بررسی می شود تا در نهایت اصلاح و آلبوم بودجه کلیه سازمان های شهرداری مشهد به صورت جداگانه تقدیم شورای اسلامی شهر شود.

    

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .