•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 342
   کد: 205867
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   آغاز طرح سرویس سریع اتوبوس« Quick Service» برای کاهش زمان توقف ناوگان

   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از آغاز طرح سرویس سریع اتوبوس« Quick Service»، برای کاهش زمان توقف ناوگان اتوبوس رانی خبر داد.
   آغاز طرح سرویس سریع اتوبوس« Quick Service» برای کاهش زمان توقف ناوگان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم، در این خصوص گفت: چالش اصلی در حوزه حمل و نقل مسافری، سالم بودن تجهیزات و کارکردن ناوگان حمل و نقل جهت جابجایی مسافر در زمان مقرر و ارایه خدمات باکیفیت قابل قبول به شهروندان است.
   وی افزود: همچنین کاهش هزینه های سربار خدمات و افزایش ضریب آماده بکاری تجهیزات و اطمینان از عملکرد آن ها در حمل و نقل، نقش مهمی در بهای تمام شده و سطح کیفی خدمات ارائه شده دارد که این امر منجر به افزایش رضایت مندی مسافران از ناوگان اتوبوسرانی خواهد شد.
   وی با بیان اینکه سرویس های فنی ناوگان می بایست با بیشترین سرعت ممکن صورت پذیرد، اظهارکرد: لذا انجام فرایندهای PM در حوزه ناوگان با هدف رفع نقص سریع جهت بازگرداندن اتوبوس ها و جلوگیری از توقف ناخواسته ناوگان موثر است.
   حسینقلی زاده مقدم تصریح کرد: برهمین اساس، طرح Quick Service با گروهی از کارشناسان فنی سازمان با تخصص های مرتبط تشکیل و از ابتدای شهریورماه راه اندازی شده است.
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح تمامی ناوگان در زمان انجام سرویس های تعویض روغن، طبق چک لیست های از قبل تهیه شده از قبیل کنترل و اطمینان از صحت عملکرد تسمه های انتقال قدرت، سیستم خنک کاری، سیستم سرمایشی و گرمایشی، وضعیت تریم داخلی، موارد روشنایی و سیم کشی، بازدید و موارد نقص های جزئی و احتمالی قبل از خرابی شناسایی و رفع نقص می شود.
   وی ادامه داد: این طرح از خروج اتوبوس ها از خط و ناوگان شهری جلوگیری کرده و می تواند تعداد ناوگان فعال خدمت رسان به زائرین و مجاورین را افزایش دهد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 342
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .