•  
   منبع خبر : ١٠١٢
   تعداد بازدید: 386
   کد: 205928
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
   دربازدید شهردارمشهد از کارخانه نوآوری اعلام شد؛

   اتمام فعالیت های عمرانی کارخانه نوآوری تا نیمه آبان ماه / زیرساخت ها و شبکه اینترنت کارخانه نوآوری تا اواسط آبان ماه امسال آماده می شود

   فعالیت های ساختمانی پروژه احداث کارخانه نوآوری تا نیمه آبان ماه امسال به اتمام خواهد رسید.
   اتمام فعالیت های عمرانی کارخانه نوآوری تا نیمه آبان ماه / زیرساخت ها و شبکه اینترنت کارخانه نوآوری تا اواسط آبان ماه امسال آماده می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ظهر امروز و در بازدید محمد رضا کلائی از کارخانه نوآوری که با حضور سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار، مدیرعامل سازمان عمران، مدیرکل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق شهرداری و جمعی از مدیران شهری انجام شد، شهردار مشهد از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی احداث این کارخانه قرارگرفت.
   محمد رضا کلائی دراین بازدید ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده و تاکید بر تسریع در اتمام پروژه کارخانه نوآوری گفت: خوشبختانه بخش زیادی از تاخیرات موجود در اجرای پروژه در حال حاضر برطرف شده و با سرعتی که اکنون پروژه دارد، امیدواریم تا عملیات عمرانی کارخانه نوآوری تا نیمه آبان ماه امسال به اتمام برسد.
   وی افزود: در کنارعملیات عمرانی، معاونت برنامه ریزی نیز باید نسبت به ایجاد زیرساخت های مورد نیاز از جمله شبکه اینترنت و همچنین تجهیز کارخانه نوآوری پس از اتمام عملیات ساخت اقدام کند.
   زیرساخت ها و شبکه اینترنت کارخانه نوآوری تا اواسط آبان ماه امسال آماده می شود
   آیدا مهربان، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد نیز با اشاره به تاکیدات شهردار مشهد بر تسریع آماده سازی زیرساخت ها و ایجاد شبکه فیبر نوری و اینترنت کارخانه نوآوری طبق زمان بندی درنظر گرفته شده، اظهارکرد: مقدمات این کار از سوی سازمان فاوا آماده شده و خریدهای خارجی مورد نیاز نیز درحال نهایی شدن است.
   وی افزود: با توجه به آماده شدن مقدمات و برنامه ریزی های انجام شده، شبکه فیبر نوری و زیرساخت های لازم برای دسترسی به اینترنت در کارخانه نوآوری تا نیمه آبان ماه آماده خواهد شد.
   همچنین امیرسیاوش حجازی، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد نیز در خصوص روند عملیات اجرایی احداث کارخانه نوآوری گفت: با توجه به تاکیدات شهردار مشهد برای تسریع در اجرای این پروژه، خوشبختانه تاخیرهای موجود در پروژه برطرف و عملیات عمرانی ساخت کارخانه نوآوری به سرعت ادامه دارد.
   وی ادامه داد: درحال حاضر نیز عملیات اجرایی احداث کارخانه نوآوری از سرعت مناسبی برخوردار است و طبق زمان بندی عملیات عمرانی پروژه تا نیمه آبان ماه به اتمام خواهد رسید.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 386
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .