•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 377
   کد: 205995
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
   شهردار مشهد؛

   پردیس تئاتر شهر باید به پاتوق هنرمندان تبدیل شود/ معابر حاشیه ای پردیس تئاتر باید وجه فرهنگی داشته باشد

   شهردار مشهد با اشاره به احداث پردیس بزرگ تئاتر شهر، گفت: برنامه ریزی ها از سوی معاونت فرهنگی به گونه ای باشد تا پردیس تئاتر مشهد به منطقه ای فرهنگی و پاتوقی برای هنرمندان تبدیل شود.
   پردیس تئاتر شهر باید به پاتوق هنرمندان تبدیل شود/ معابر حاشیه ای پردیس تئاتر باید وجه فرهنگی داشته باشد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی صبح امروز و در بازدید از پروژه پردیس تئاتر شهر که با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر، معاونین شهردار و تعدادی از پیشکسوتان تئاتر مشهد، انجام شد با تقدیر از اقدامات انجام شده در این پروژه، افزود: خوشبختانه عملیات اجرایی احداث پردیس تئاتر شهر به سرعت در حال انجام است و بخشی از تاخیرها برطرف شده است.
   وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع و پیشرفت فیزیکی پروژه، بر تسریع عملیات اجرایی و بهره برداری از فاز یک پردیس تئاتر مشهد در تیرماه 1400 تاکید داریم .
   کلائی با بیان اینکه پردیس تئاتر مشهد باید به پاتوقی برای هنرمندان تبدیل شود، اظهارکرد: بر همین اساس باید بوستان وفا درمجاورت پردیس و همچنین معابر پیرامونی آن به محلی فرهنگی تبدیل شود.
   وی تصریح کرد: درمجموع ما به دنبال ایجاد یک منطقه فرهنگی در پیرامون پردیس تئاتر شهر هستیم و برهمین اساس سازمان اجتماعی و فرهنگی باید برنامه ریزی ها و اقدامات لازم را برای تحقق این امر هم زمان با احداث پردیس تئاتر شهر و بهره برداری از آن انجام دهد.
   شهردار مشهد ادامه داد: مشکلات ایجاد شده برای هنرمندان و گروه های تئاتر در اثر شیوع ویروس کرونا باید با حمایت کمیسیون فرهنگی شورای شهر مورد توجه قرارگیرد تا در زمان بهره برداری از تئاتر شهر با بی انگیزگی هنرمندان این حوزه، روبرو نشویم.
   گفتنی است در حاشیه این بازدید جمعی از پیشکسوتان حوزه تئاتر مشهد، حمایت خود را از پروژه اعلام و از اقدامات شهرداری و شورای شهر در ساخت پردیس تئاتر شهر به عنوان پروژه ای که از آن در آینده به نیکی یاد خواهد شد، تقدیر کردند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 377
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .