•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 224
   کد: 206007
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
   با هدف آشنایی با عملکرد سازمان مپ انجام شد؛

   برگزاری تورهای مجازی بازدید از واحدهای تولیدی سازمان مپ

   در حال حاضر امکان بازدید از واحدهای تولیدی و خدماتی سازمان مپ با تور مجازی برای علاقمندان محیط زیست فراهم شده است.
   برگزاری تورهای مجازی بازدید از واحدهای تولیدی سازمان مپ

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علاقه مندان به حفظ محیط زیست و بازیافت پسماند جهت آشنایی با واحدهای مختلف تولیدی و خدماتی سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد می توانند از طریق تور مجازی که در سایت این سازمان راه اندازی شده از این واحدها بازدید به عمل آورند.
   در پی شیوع کرونا برخی از فعالیت ها دچار ممنوعیت یا محدودیت شده اند یا شکل تازه ای به خود گرفته اند و همین مسئله باعث شده است بازدید از طریق تورهای مجازی با استقبال بیشتری مواجه شود.
   سازمان مپ با راه اندازی تور مجازی و تکمیل آن امکان بازدید شهروندان را از فعالیت های مختلف و در حال انجام این سازمان فراهم آورده است.
   مراجعه کنندگان به سایت سازمان به آدرس https://wmo.mashhad.ir از طریق این تور می توانند از کارخانه های بازیافت کاغذ و تولید کارتن، بازیافت ضایعات الکترونیکی، بازیافت لاستیک های فرسوده، بازیافت انواع پلاستیک و تولید نایلون، کارخانه های تولید کمپوست و ورمی کمپوست، جمع فرآوری و پردازش پسماند خشک نیروگاه تولید برق بیو گاز، ویست بانک ها و ایستگاه های میانی جمع آوری پسماند، مرکز معاینه فنی و از دیگر مراکز و واحدهای سازمان مپ بازدید به عمل آورند و ضمن کسب تجربه ای تازه با اقدامات این سازمان آشنا شوند.
    

   تعداد بازدید: 224
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .