•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 146
   کد: 206594
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
   با هدف افزایش تعامل جهت حل مشکلات شهروندان صورت گرفت؛

   بازدید روسای شوراهای اجتماعی محلات مناطق 4، 8 و ثامن از مرکز 137

   روسای شوراهای اجتماعی محلات مناطق 4، 8 و ثامن، با هدف افزایش تعامل و همکاری در جهت حل مشکلات شهروندان و هچنین برگزاری دوره آموزشی وظایف و فعالیت های شهرداری، از مرکز ارتباطات مردمی 137 بازدید به عمل آوردند.
   بازدید روسای شوراهای اجتماعی محلات مناطق 4، 8 و ثامن از مرکز 137

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد، در حاشیه این بازدید، اظهار کرد: مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد در سال 75 راه اندازی شده و حدود 24 سال از فعالیت این مرکز می گذرد.
   وی افزود: در نیمه نخست سال جاری بیش از 479 هزار ارتباط میان شهروندان و مرکز 137 از طریق درگاه های 10 گانه آن برقرار شده است.
   سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137 بیان کرد: وظیفه ما در این مرکز، شنیدن دغدغه ها، مشکلات و مسائل شهروندان و پیگیری برای حل این درخواست ها است، لذا نیازمند همکاری و مساعدت، از جمله همراهی شورای اجتماعی محلات برای تسریع حل مشکلات شهروندان هستیم.
   رمضانی فرخد تاکید کرد: در حال حاضر آمادگی کامل برای همکاری متقابل با شوراهای اجتماعی محلات مشهد را داریم تا با استفاده از ظرفیت این شورا در هر محله، به فرهنگ سازی هر چه بیشتر مشارکت شهروندان در امور مدیریت شهری و همچنین آموزش های شهروندی بپردازیم.
   لازم به ذکر است روسای شوراهای اجتماعی محلات مناطق 4، 8 و ثامن نیز در این بازدید ضمن آشنایی با فعالیت ها و بخش های مختلف مرکز ارتباطات مردمی 137، گوشه ای از مسائل موجود در محله خود را مطرح ساخته و وجود 137 را به عنوانی کانالی مطمئن برای پیگیری مشکلات مردمی دانستند.
   همچنین مقرر شد معرفی هر چه بیشتر 137 و موضوعاتی که شهروندان می توانند برای پیگیری آن با این مرکز تماس بگیرند به اعضای شوراهای اجتماعی محلات و ساکنان محله، در دستور کار مشترک مرکز 137 و روسای شوراهای اجتماعی هر محله قرار گیرد.

    

   تعداد بازدید: 146
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .