•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 192
   کد: 206609
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
   رئیس گروه برنامه ریزی شهرداری مشهد؛

   بازنگری برنامه عملیاتی میان مدت 1400-1397 انجام شد

   رئیس گروه برنامه ریزی شهرداری از بازنگری برنامه عملیاتی 1400-1397 این سازمان خبرداد.
   بازنگری برنامه عملیاتی میان مدت 1400-1397 انجام شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد محمدرضا مظلومی با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی میان مدت ۱۴۰۰-۱۳۹۷ این سازمان به عنوان چهارمین برنامه عملیاتی تدوین شده در راستای سند چشم انداز ۱۴۰۴ شهر مشهد در مهر ماه سال 1397 به تصویب رسید.
   وی گفت: شهرداری در این برنامه به دنبال تحقق اهدافی همچون شهری با حمل و نقل عمومی و در دسترس متصل، شهر پاک و حافظ منابع زیست محیطی، شهر امید با قابلیت زندگی مطلوب، شهر متعادل و ایمن، شهر هوشمند و شهروند محور و شهر رقابت‌پذیر با درآمد پایدار برای شهروندان است.
   مظلومی به انجام مرحله بازنگری بعد از دستیابی به نتایج پایش عملکرد نخستین سال برنامه اشاره کرد و افزود: منطبق بر چرخه بازنگری تمامی بخش های عملیاتی این برنامه با همکاری کلیه حوزه های شهرداری و برگزاری جلسات متعدد از بهمن ماه 98 آغاز و تا پایان مرداد ماه 1399 با موفقیت به پایان رسید. این بازنگری در سطح شاخص های پیامدی، عملیاتی و خدمات صورت گرفت که نشان دهنده پویایی نظام برنامه ریزی در این سازمان است و باعث می شود تا سند برنامه به محیط اجرا نزدیک تر شود.
   رئیس گروه برنامه ریزی شهرداری مشهد بیان کرد: نتیجه بازنگری اعمال شده برنامه عملیاتی به گروه ارزیابی عملکرد جهت بارگزاری در سامانه bi ارایه شد .
   گفتنی است برنامه عملیاتی ۱۴۰۰-۱۳۹۷ تمامی خدمات و عملیات شهرداری شامل ۲۱۴ خدمت، ۴۴ عملیات و ۱۵ برنامه را در دو حوزه شهری و ستادی پوشش داده است.
    

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .