•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 164
   کد: 206616
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
   به همت مدیریت امور هنری شهرداری مشهد؛

   کارگاه هنر شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار می شود

   مدیر امور هنری شهرداری مشهد گفت: به همت این مدیریت، مجموعه نشست و کارگاه عملی راهکارهای ارائه هنری شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار خواهد شد.
   کارگاه هنر شهری با عنوان « از ایده تا اجرا » برگزار می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره با بیان این خبر اظهار کرد: این کارگاه از سلسله برنامه های مشهد 1400 است که با همکاری انجمن علمی گرافیک موسسه آموزش عالی فردوس در موضوعات سازه های موقت، تزئینات و نورپردازی شهری توسط شراره جنگجو از اساتید این دانشگاه به صورت مجازی و حضوری تدریس خواهد شد.
   وی افزود: شهرشناسی از دیدگاه گرافی شهری، بررسی چالش ها، راهکارها و الزامات طراحی و خلق ایده های قابل اجرا، بررسی آثار اکران شده شهری، اهمیت بومی سازی ایده ها، اجرای صحیح ایده ها و جانمایی در نقاط شهر و ساخت ماکت و ویژگی های یک ماکت صحیح و موفق از جمله بخش های آموزشی این کارگاه آموزشی است.
   چوپانکاره گفت: کارگاه های آموزشی 28 و 29 مهرماه به صورت مجازی و کارگاه آموزشی 30 مهرماه به صورت حضوری در محل فرهنگسرای کودک و آینده در محل بوستان کوهسنگی از ساعت 9 تا 17 برگزار خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 164
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .